Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Настільна лампа Signe з градієнтом

  Чорний, Можна керувати через Bluetooth із додатка, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8718696176245 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8718696176245

   Hue White and Color Ambiance

   Настільна лампа Signe з градієнтом

   8718696176245 Find similar products

   Настільна лампа Signe із градієнтом не лише бездоганно вписується в інтер’єр будь-якої оселі завдяки своєму тонкому стильному чорному корпусу, але й поєднує численні кольори, забарвлюючи стіни унікальним градієнтним світлом. See all benefits

  • Зручне інтелектуальне освітлення

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Бездоганне поєднання кольорів

   Бездоганне поєднання кольорів

   Щоб усе навколо заграло дивовижними барвами, вистачить однієї лампи. Її кольори природно зливаються, а світло, яке вона випромінює, створює унікальний ефект.

  • Динамічні режими освітлення

   Динамічні режими освітлення

   Створіть незабутню атмосферу для особливих моментів завдяки живому світлу. Скористайтеся динамічними режимами освітлення, щоб створити ідеальний настрій для будь-якої ситуації.

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Керування освітленням за допомогою голосу*

   Керування освітленням за допомогою голосу*

   Якщо підключити світильники Philips Hue до сумісного пристрою Google Nest або Amazon Echo, вони підтримуватимуть Amazon Alexa та Google Assistant. Це дасть змогу використовувати прості голосові команди, щоб керувати однією лампою або кількома світильниками в кімнаті одночасно.

  • Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Миттєво створюйте особливу атмосферу для будь-якого заходу в своєму домі за допомогою понад 16 мільйонів кольорів. Одним натисканням кнопки ви зможете створити святковий настрій для вечірки, перетворити свою вітальню в кінотеатр, прикрасити інтер'єр, підкресливши кольори, тощо.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  • Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Відкрийте для себе нові обрії у світі розваг – синхронізуйте дії на екрані або ритм музики з розумними світильниками*. Виберіть спосіб синхронізації світильників із фільмом, музикою (зокрема, з використанням інтеграції зі Spotify!), телепрограмою або грою – і ваше освітлення заграє барвами в унісон.  * Потрібен комутатор Hue Bridge 

  See all Specifications