Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Пакет з подовжувачем світлової панелі Play Light Bar

  З вбудованими світлодіодами, Чорний, Смарт-контроль через комутатор Hue*, Керуйте за допомогою голосу* 7820330K6 Find similar products
  • Компактна конструкція

   78203/30/K6

   Hue White and Color Ambiance

   Пакет з подовжувачем світлової панелі Play Light Bar

   78203/30/K6 Find similar products

   Дві світлові панелі Hue Play чорного кольору в одній коробці – це подвійне задоволення для вас. Розташуйте їх у зручному місці, щоб ваше загальне освітлення стало справді прекрасним. Покладіть їх обидві на рівну поверхню, установіть за телевізором або поставте вертикально. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Компактна конструкція

  повноцінні можливості освітлення

  • Hue Play: ідеально будь-де

   Hue Play: ідеально будь-де

   Світлову панель Philips Hue Play можна закріпити на стіні або телевізорі, покласти рівно на будь-яку поверхню або поставити вертикально. Цей універсальний розумний світильник ідеально підкреслить красу будь-якої вітальні, розважальної зони або медіа-зали.

  • Оздоблення розумними світильниками для загального освітлення

   Оздоблення розумними світильниками для загального освітлення

   Змінюйте атмосферу у своїй оселі одним натисканням кнопки. Скористайтеся понад 16 мільйонами кольорів і 50 000 відтінків білого світла (від прохолодного до теплого), щоб підкреслити особливість моменту, створити настрій для вечірки або просто приємно провести час увечері.

  • Установлення за телевізором

   Установлення за телевізором

   Установіть розумну світлову панель Philips Hue Play за екраном, скориставшись затискачами та двосторонньою липкою стрічкою з комплекту, щоб миттєво створити неперевершене підсвічування необхідного кольору.

  • Ще більше вражень від розваг завдяки розумному освітленню

   Ще більше вражень від розваг завдяки розумному освітленню

   Пориньте у світ фільмів, ігор і музики завдяки магії світла. Скориставшись мільйонами кольорів на вибір і незліченною кількістю варіантів освітлення, ви зможете перетворити будь-яку вітальню на приватний кінотеатр. Залишиться тільки принести попкорн!

  • Підключення 3 світлових панелей Hue Play через 1 штекер

   Підключення 3 світлових панелей Hue Play через 1 штекер

   З Hue Play ви забудете про оберемки проводів за телевізором і безліч розеток. Розумні лампи Hue Play можна під’єднати до одного й того самого джерела живлення, тож у вас залишиться вдосталь місця для інших пристроїв.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Підключення до комутатора Hue Bridge для повного інтелектуального керування освітленням

   Підключення до комутатора Hue Bridge для повного інтелектуального керування освітленням

   Для використання цього продукту необхідно підключення до комутатора Hue Bridge – після цього стають доступними всі функції та можливості інтелектуального керування. Керуйте своїм освітленням за допомогою програми Philips Hue, налаштовуйте таймери, процедури, додавайте або видаляйте джерела світла тощо. * Комутатор Hue Bridge продається окремо.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.