Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Пакет з двох світлових панелей Play Light Bar

  Пакет 2 шт, З вбудованими світлодіодами, Чорний, Смарт-контроль через комутатор Hue* 7820230P7 Find similar products
  • Компактна конструкція

   78202/30/P7

   Hue White and Color Ambiance

   Пакет з двох світлових панелей Play Light Bar

   78202/30/P7 Find similar products

   Створіть барвисте інтелектуальне освітлення за допомогою чорної світлової панелі Play елегантного дизайну. Цей набір із двох світлових панелей Play, який містить дві світлові панелі та блок живлення (підключення до 3 ламп), можна поставити вертикально, покласти або розмістити на задній панелі телевізора за допомогою кріплень, які входять у комплект. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Компактна конструкція

  повноцінні можливості освітлення

  • Hue Play: ідеально будь-де

   Hue Play: ідеально будь-де

   Світлову панель Philips Hue Play можна закріпити на стіні або телевізорі, покласти рівно на будь-яку поверхню або поставити вертикально. Цей універсальний розумний світильник ідеально підкреслить красу будь-якої вітальні, розважальної зони або медіа-зали.

  • Оздоблення розумними світильниками для загального освітлення

   Оздоблення розумними світильниками для загального освітлення

   Змінюйте атмосферу у своїй оселі одним натисканням кнопки. Скористайтеся понад 16 мільйонами кольорів і 50 000 відтінків білого світла (від прохолодного до теплого), щоб підкреслити особливість моменту, створити настрій для вечірки або просто приємно провести час увечері.

  • Установлення за телевізором

   Установлення за телевізором

   Установіть розумну світлову панель Philips Hue Play за екраном, скориставшись затискачами та двосторонньою липкою стрічкою з комплекту, щоб миттєво створити неперевершене підсвічування необхідного кольору.

  • Своя атмосфера власними руками – від теплого білого до прохолодного денного

   Своя атмосфера власними руками – від теплого білого до прохолодного денного

   Створіть потрібну атмосферу для будь-якого моменту та залийте будинок теплим або прохолодним білим світлом. Підберіть особливий стиль для кожної пори року: яскраве біле світло нагадуватиме про весняний бриз, тепле біле – про літнє сонце, а прохолодне біле – про зимовий лід. Щоб скористатися цією можливістю, знадобиться підключення до комутатора Philips Hue Bridge.

  • Ще більше вражень від розваг завдяки розумному освітленню

   Ще більше вражень від розваг завдяки розумному освітленню

   Пориньте у світ фільмів, ігор і музики завдяки магії світла. Скориставшись мільйонами кольорів на вибір і незліченною кількістю варіантів освітлення, ви зможете перетворити будь-яку вітальню на приватний кінотеатр. Залишиться тільки принести попкорн!

  • Підключення 3 світлових панелей Hue Play через 1 штекер

   Підключення 3 світлових панелей Hue Play через 1 штекер

   З Hue Play ви забудете про оберемки проводів за телевізором і безліч розеток. Розумні лампи Hue Play можна під’єднати до одного й того самого джерела живлення, тож у вас залишиться вдосталь місця для інших пристроїв.

  • Налаштовуйте освітлення відповідного до свого смаку

   Налаштовуйте освітлення відповідного до свого смаку

   Підключіть світильники Philips Hue до блока керування Bridge та отримайте безліч можливостей. Керуйте освітленням із вашого смартфону чи планшету, використовуючи програму Philips Hue, або додайте в систему вимикачі, щоб вмикати окремі світильники. Налаштовуйте таймери, сповіщення, сигнали тощо, щоб повністю розкрити потенціал Philips Hue. Крім того, Philips Hue підтримує Amazon Alexa, Apple Homekit та Google Home для голосового керування освітленням.

  • Повний контроль із смарт-пристрою через комутатор Hue Bridge

   Повний контроль із смарт-пристрою через комутатор Hue Bridge

   Підключіть світильники Philips Hue до комутатора та насолоджуйтеся безмежними можливостями системи.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.