Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Play gradient lightstrip 55"

  Розраховано лише на світлодіоди від 55” до 60", Блок живлення та кріплення в комплекті, Змішане біле та кольорове світло, Потрібен комутатор Hue Bridge та Hue sync box 8718699784751 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8718699784751

   Hue White and Color Ambiance

   Play gradient lightstrip 55"

   8718699784751 Find similar products

   Відтворіть атмосферу кінотеатру в себе вдома завдяки стрічці Philips Hue Play gradient lightstrip. Цю стрічку оснащено світлодіодами різних кольорів, які реагують на вміст екрана. Її можна прикріпити до телевізорів (з підставкою або кріпленням на стіну) з діагоналлю від 55 до 65 дюймів за допомогою кріплень, що входять у комплект. See all benefits

  • Зручне інтелектуальне освітлення

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Бездоганне поєднання кольорів

   Бездоганне поєднання кольорів

   Щоб усе навколо заграло дивовижними барвами, вистачить однієї світлодіодної стрічки. Її кольори природно зливаються, а світло, яке вона випромінює на стіну, створює унікальний ефект за телевізором.

  • Ефекти об’ємного освітлення

   Ефекти об’ємного освітлення

   Відчуйте магію об’ємного освітлення! Завдяки проєкції світла на 45 градусів стрічка Play gradient lightstrip реагує на вміст усього екрана в режимі реального часу та створює захопливі враження від перегляду телевізійних програм та ігор. * Потрібні пристрій Philips Hue Play HDMI sync box і комутатор Hue Bridge (продаються окремо).

  • Революційні домашні розваги

   Революційні домашні розваги

   Philips Hue – це єдиний бренд розумного освітлення, який легко синхронізує ваші кольорові розумні світильники з фільмами та відеоіграми для захоплюючих домашніх розваг. Революційна технологія Hue Sync фіксує вміст, який ви переглядаєте або з яким взаємодієте, і моментально перетворює його на сценарій освітлення, щоб створити барвисте наповнення всієї кімнати.

  • Зручне встановлення

   Зручне встановлення

   Стрічку Philips Hue Play gradient lightstrip спеціально розроблено для перегляду телевізійних програм. Світлодіодна стрічка доступна в трьох розмірах, що підходять для телевізорів із діагоналлю 55 дюймів і більше. У комплект входять монтажні кронштейни для швидкого та простого встановлення.

  • Три розміри для ідеального рішення

   Три розміри для ідеального рішення

   Стрічка Play gradient lightstrip доступна в трьох розмірах. 55-дюймову світлову стрічку рекомендовано для 55-60-дюймових телевізорів, 65-дюймову світлову стрічку рекомендовано для 65-70-дюймових телевізорів, а 75-дюймову світлову стрічку — для 75-дюймових і більших телевізорів. Якщо ваш телевізор не відповідає розмірам, зазначеним у рекомендаціях, просто виберіть стрічку меншого розміру (наприклад, для 62-дюймового телевізора використовуйте 55-дюймову світлову стрічку).

  • Потрібна програма Hue Sync і комутатор Hue Bridge

   Потрібна програма Hue Sync і комутатор Hue Bridge

   Для стрічки Philips Hue Play gradient lightstrip потрібні Philips Hue Play HDMI sync box, мобільна програма Hue Sync і комутатор Hue Bridge. Hue Bridge також дає змогу додавати до 50 світильників і аксесуарів у всьому будинку, створювати таймери та процедури, а також керувати освітленням із будь-якого розташування (з дому чи поза ним) за допомогою додатку Hue app. Philips Hue Play HDMI sync box і Hue Bridge продаються окремо.

  See all Specifications