Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Компактний трубчастий світильник Play із градієнтом

  Розраховано для телевізорів із діагоналлю екрана від 40 до 55 дюймів, Змішане біле та кольорове світло, Включає блок живлення, Потрібен комутатор Hue Bridge та Hue sync box 8718696176306 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8718696176306

   Hue White and Color Ambiance

   Компактний трубчастий світильник Play із градієнтом

   8718696176306 Find similar products

   Перенесіть кіно додому за допомогою компактного світильника Play чорного кольору з градієнтом. Установіть або закріпіть його під телевізором, щоб створити різнокольорове світло. Поверніть світильник, щоб він світив у будь-якому напрямку – це ідеальне доповнення до об’ємного освітлення. See all benefits

  • Зручне інтелектуальне освітлення

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Бездоганне поєднання кольорів

   Бездоганне поєднання кольорів

   Щоб усе навколо заграло дивовижними барвами, вистачить однієї лампи. Її кольори природно зливаються, а світло, яке вона випромінює на стіну, створює унікальний ефект зовні телевізора.

  • Ефекти об’ємного освітлення

   Ефекти об’ємного освітлення

   Відчуйте магію об’ємного освітлення! Трубчастий світильник Play із градієнтом реагує на вміст усього екрана в реальному часі, створюючи захоплюючі враження від перегляду телевізійних програм та ігор. Поєднуйте з іншими кольоровими світильниками Philips Hue для справжнього ефекту занурення. Потрібні Philips Hue Play HDMI sync box і Hue Bridge (продається окремо).

  • Революційні домашні розваги

   Революційні домашні розваги

   Philips Hue – це єдиний бренд розумного освітлення, який легко синхронізує ваші кольорові розумні світильники з фільмами та відеоіграми для захоплюючих домашніх розваг. Революційна технологія Hue Sync фіксує вміст, який ви переглядаєте або з яким взаємодієте, і моментально перетворює його на сценарій освітлення, щоб створити барвисте наповнення всієї кімнати.

  • Висока якість і універсальність дизайну

   Висока якість і універсальність дизайну

   Виготовлений із міцних високоякісних матеріалів, трубчастий світильник Play із градієнтом можна покласти біля телевізора або навіть установити на нижню частину підставки під телевізор або полиці зверху. Незалежно від розташування, він світить яскравим, виразним градієнтом кольорового світла.

  • Прикрашайте стіну градієнтним світлом

   Прикрашайте стіну градієнтним світлом

   Поверніть трубчастий світильник на 340 градусів, щоб спрямувати його суміш різнокольорового світла куди завгодно, створюючи непряме освітлення без відблисків на самому телевізорі.

  • Два розміри для ідеального рішення

   Два розміри для ідеального рішення

   Трубчастий світильник Play із градієнтом доступний у двох розмірах. Компактний трубчастий світильник рекомендовано для телевізорів із діагоналлю до 55 дюймів, а великий трубчастий світильник рекомендовано для телевізорів із діагоналлю понад 60 дюймів.

  • Потрібні мобільний додаток Hue Sync і комутатор Hue Bridge

   Потрібні мобільний додаток Hue Sync і комутатор Hue Bridge

   Для трубчастого світильника Philips Hue Play із градієнтом потрібні Philips Hue Play HDMI sync box, мобільна програма Hue Sync і комутатор Hue Bridge. Hue Bridge також дає змогу додавати до 50 світильників і аксесуарів у всьому будинку, створювати таймери та процедури, а також керувати освітленням із будь-якого розташування (з дому чи поза ним) за допомогою додатку Hue app. Philips Hue Play HDMI sync box і Hue Bridge продаються окремо.

  See all Specifications