Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  2-метрова база для LightStrip Plus

  Блок живлення в комплекті, Миттєве керування через Bluetooth, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8718699775193 Find similar products
  • Необмежені можливості

   8718699775193

   Hue White and Color Ambiance

   2-метрова база для LightStrip Plus

   8718699775193 Find similar products

   Освітіть різнобарвним світлом будь-яку частину вашого дому! Гнучка та з можливістю збільшити довжину до 10 метрів, ця світлова стрічка для використання всередині приміщень приклеюється до будь-якої поверхні та випромінює один відтінок білого або кольорового світла. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Необмежені можливості

  для надзвичайного враження

  • Змінюйте форму, укорочуйте або подовжуйте світлові стрічки Lightstrip

   Змінюйте форму, укорочуйте або подовжуйте світлові стрічки Lightstrip

   Завдяки абсолютній гнучкості світлової стрічки для внутрішнього освітлення ви можете надати їй потрібної форми або зігнути відповідно до особливостей вашого приміщення. Прикріпіть подовжувач Lightstrip, якщо ви маєте більші поверхні, або відріжте стрічку потрібного розміру, щоб вона вмістилася в менший простір. І ці обрізки не пропадуть, адже ви можете скористатися з’єднувачем із затискачем (входить до комплекту), щоб прикріпити відрізану стрічку до іншого базового блока Lightstrip!

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Можливість подовження до 10 метрів

   Можливість подовження до 10 метрів

   Якщо потрібно охопити більші поверхні, Philips Hue Lightstrip Plus можна збільшити до 10 метрів, додаючи подовжувачі довжиною 1 метр*, що відкриває широкі можливості застосування. Ви можете реалізувати будь-яку ідею: від яскравого прихованого освітлення до атмосферного освітлення в стилі навігаційних вогнів у коридорі чи на сходах. Світлова стрічка Philips Hue Plus забезпечує повну узгодженість кольорів від першого до останнього подовжувача. * Для подовження можна використовувати лише версію, сумісну з Bluetooth.

  • Яскраве функціональне та декоративне освітлення

   Яскраве функціональне та декоративне освітлення

   Завдяки покриттю світлодіодами по всій довжині та великому світловому потоку (1600 люмен), яскравості світлових стрічок Philips Hue достатньо, щоб їх можна було використовувати і як декоративне оздоблення, і як функціональне джерело світла.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Миттєво створюйте особливу атмосферу для будь-якого заходу в своєму домі за допомогою понад 16 мільйонів кольорів. Одним натисканням кнопки ви зможете створити святковий настрій для вечірки, перетворити свою вітальню в кінотеатр, прикрасити інтер'єр, підкресливши кольори, тощо.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  • Ще більше вражень від розваг завдяки розумному освітленню

   Ще більше вражень від розваг завдяки розумному освітленню

   Пориньте у світ фільмів, ігор і музики завдяки магії світла. Скориставшись мільйонами кольорів на вибір і незліченною кількістю варіантів освітлення, ви зможете перетворити будь-яку вітальню на приватний кінотеатр. Залишиться тільки принести попкорн!

  See all Specifications