Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Настільна лампа Iris

  З вбудованими світлодіодами, Миттєве керування через Bluetooth, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8719514264489 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514264489

   Hue White and Color Ambiance

   Настільна лампа Iris

   8719514264489 Find similar products

   Створіть особливий настрій у будь-якій кімнаті своєї оселі за допомогою стильної лампи Philips Hue Iris чорного кольору. Завдяки світлу, яке одночасно сповнює стіну кольоровим сяйвом і забезпечує ніжне підсвічування, Iris створює унікальний вишуканий ефект. Доповніть систему комутатором Hue Bridge, щоб отримати весь спектр переваг. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Краса та розум в одному світильнику

   Краса та розум в одному світильнику

   Ми представляємо новий погляд на культовий дизайн світильників Philips Hue Iris. Це технологічні інтелектуальні світильники, доступні в білому й чорному виконанні, зі шнуром живлення в тканинній обмотці, оригінальним поєднанням матеріалів і внутрішньою алюмінієвою трубкою, які створюють унікальні ефекти освітлення з кольоровою заливкою та м'яким підсвічуванням.

  • Стильний світильник зі зручним підключенням

   Стильний світильник зі зручним підключенням

   Завдяки своєму унікальному стилю акцентний світильник Philips Hue Iris чудово доповнить будь-який інтер'єр. Його можна встановити в будь-якому місці будинку та насолоджуватися кольоровою підсвіткою стін у вітальні або м'яким світлом нічника в спальні.

  • Розумні світильники для легкого природного пробудження та засинання

   Розумні світильники для легкого природного пробудження та засинання

   Підключіть світильник Philips Hue Iris лімітованої серії до комутатора Hue Bridge, щоб користуватися режимами пробудження та засинання. За допомогою вбудованого регулятора яскравості та розсіяного підсвічування вранці світильник буде поступово нарощувати інтенсивність освітлення, створюючи для вас персональний світанок, а вночі його тепле біле світло буде поступово згасати, допомагаючи вам зануритися в сон.

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Зробіть свій день простішим і приємнішим за допомогою чотирьох попередньо визначених режимів освітлення, підібраних вручну спеціально для повсякденних справ. Це режими бадьорості, концентрації, читання та відпочинку. Два режими з прохолодними відтінками («Бадьорість» і «Концентрація») допоможуть вам розворушитися вранці або зберігати зосередженість. Теплі режими («Читання» та «Відпочинок»), у свою чергу, допоможуть читати з комфортом або заспокоїти бентежний розум.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Миттєво створюйте особливу атмосферу для будь-якого заходу в своєму домі за допомогою понад 16 мільйонів кольорів. Одним натисканням кнопки ви зможете створити святковий настрій для вечірки, перетворити свою вітальню в кінотеатр, прикрасити інтер'єр, підкресливши кольори, тощо.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  • Запасні частини, доступні для цього продукту

   Запасні частини, доступні для цього продукту

   Шукаєте запасні частини для цього продукту? Ми пропонуємо змінні адаптери живлення, кріплення тощо, щоб вдихнути нове життя у свої світильники.

  See all Specifications