Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Портативний світильник Go (найновіша модель)

  З вбудованим світлодіодом і батареєю, Можна керувати через Bluetooth із додатка, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 7602031K6 Find similar products
  • Освітіть будь-яку мить де заманеться

   76020/31/K6

   Hue White and Color Ambiance

   Портативний світильник Go (найновіша модель)

   76020/31/K6 Find similar products

   З портативним Hue Go інтелектуальне освітлення буде завжди у вас під рукою. Завдяки широкому функціоналу (від кольорових спалахів до центрального світильника, що створює особливий настрій) Hue Go дасть вам змогу створити ідеальну атмосферу. Він може працювати автономно або у складі інтелектуальної системи освітлення з комутатором Hue Bridge. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Освітіть будь-яку мить де заманеться

  • По-справжньому портативний розумний світильник

   По-справжньому портативний розумний світильник

   Завдяки вбудованій акумуляторній батареї портативний інтелектуальний світильник Hue Go справді можна брати куди завгодно. Візьміть його із собою в подорож, зробіть його головною окрасою романтичної вечері або винесіть на вулицю, щоб створити незабутню атмосферу літніх вечірок. Насолоджуйтеся 2,5 годинами блискучого розумного освітлення або 18 годинами з ефектом «Затишне світло свічки».

  • Елементи керування на світильнику 

   Елементи керування на світильнику 

   Змініть налаштування освітлення безпосередньо за допомогою кнопки на самому світильнику. Перемикайтеся між спеціальними світловими сценами, такими як «Недільна кава» або «Зачарований ліс», натискаючи кнопку. Натисніть двічі та утримуйте друге натискання, щоб переключити кольори.  

  • Природні динамічні світлові ефекти

   Природні динамічні світлові ефекти

   Створіть незабутню атмосферу для особливих моментів завдяки живому світлу. Скористайтеся динамічними світловими ефектами, як-от «Затишне світло свічки», «Недільна кава», «Медитація», «Зачарований ліс» і «Нічна пригода», щоб створити ідеальний настрій для будь-якої ситуації.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Зробіть свій день простішим і приємнішим за допомогою чотирьох попередньо визначених режимів освітлення, підібраних вручну спеціально для повсякденних справ. Це режими бадьорості, концентрації, читання та відпочинку. Два режими з прохолодними відтінками («Бадьорість» і «Концентрація») допоможуть вам розворушитися вранці або зберігати зосередженість. Теплі режими («Читання» та «Відпочинок»), у свою чергу, допоможуть читати з комфортом або заспокоїти бентежний розум.

  • Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Миттєво створюйте особливу атмосферу для будь-якого заходу в своєму домі за допомогою понад 16 мільйонів кольорів. Одним натисканням кнопки ви зможете створити святковий настрій для вечірки, перетворити свою вітальню в кінотеатр, прикрасити інтер'єр, підкресливши кольори, тощо.

  • Розумні світильники, що допомагають прокидатися та засинати

   Розумні світильники, що допомагають прокидатися та засинати

   Підключіть свій світильник Hue Go до комутатора Hue Bridge, щоб уранці він імітував схід сонця за розкладом пробудження. Цей розклад передбачає повільне збільшення яскравості світла в установлений час, щоб розпочати день із відчуттям спокою та бадьорості. Для вечора можна вибрати розклад засинання, за яким яскраве тепле біле світло поступово згасає, щоб підготуватися до повноцінного сну.

  • Доступ до всього спектра можливостей розумних світильників завдяки Hue Bridge

   Доступ до всього спектра можливостей розумних світильників завдяки Hue Bridge

   Доповніть свої розумні світильники комутатором Hue Bridge (продається окремо), щоб скористатися повним спектром можливостей Philips Hue. За допомогою Hue Bridge ви можете додати до 50 розумних світильників і керувати ними у всьому домі. Створіть розклади, щоб автоматизувати всі налаштування розумного домашнього освітлення, керуйте своїм освітленням з-поза дому або доповніть систему такими аксесуарами, як датчики руху та розумні вимикачі.

  • Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Відкрийте для себе нові обрії у світі розваг – синхронізуйте дії на екрані або ритм музики з розумними світильниками*. Виберіть спосіб синхронізації світильників із фільмом, музикою (зокрема, з використанням інтеграції зі Spotify!), телепрограмою або грою – і ваше освітлення заграє барвами в унісон.  * Потрібен комутатор Hue Bridge 

  See all Specifications