Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Портативний спрямований світильник Go

  З вбудованим світлодіодом і батареєю, Можна керувати через Bluetooth із додатка, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 7602031P7 Find similar products
  • Освітіть будь-яку мить де заманеться

   76020/31/P7

   Hue White and Color Ambiance

   Портативний спрямований світильник Go

   76020/31/P7 Find similar products

   Із спрямованими світильниками Hue Go розумне освітлення буде завжди у вас під рукою. Завдяки широким функціональним можливостям (від кольорових спалахів до центрального світильника, що створює особливий настрій) спрямований світильник Hue Go дасть вам змогу створити ідеальну атмосферу. Він може працювати як автономне джерело світла або у складі інтелектуальної системи освітлення з комутатором Hue Bridge. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Освітіть будь-яку мить де заманеться

  • По-справжньому портативний розумний світильник

   По-справжньому портативний розумний світильник

   Завдяки вбудованій акумуляторній батареї портативний спрямований світильник Hue Go справді можна брати куди завгодно. Візьміть його із собою в подорож, зробіть головною прикрасою романтичної вечері або винесіть на вулицю, щоб створити незабутню атмосферу літніх вечірок. Насолоджуйтеся неперевершеним розумним освітленням від 2,5 до 18 годин за використання ефекту «Затишне світло свічки».

  • Елементи керування на світильнику 

   Елементи керування на світильнику 

   Змініть налаштування освітлення безпосередньо за допомогою кнопки на самому світильнику. Перемикайтеся між спеціальними світловими сценами, такими як «Недільна кава» або «Зачарований ліс», натискаючи кнопку. Натисніть двічі та утримуйте друге натискання, щоб переключити кольори.  

  • Природні динамічні світлові ефекти

   Природні динамічні світлові ефекти

   Створіть незабутню атмосферу для особливих моментів завдяки живому світлу. Скористайтеся динамічними світловими ефектами, як-от «Затишне світло свічки», «Недільна кава», «Медитація», «Зачарований ліс» і «Нічна пригода», щоб створити ідеальний настрій для будь-якої ситуації.

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Миттєво створюйте особливу атмосферу для будь-якого заходу в своєму домі за допомогою понад 16 мільйонів кольорів. Одним натисканням кнопки ви зможете створити святковий настрій для вечірки, перетворити свою вітальню в кінотеатр, прикрасити інтер'єр, підкресливши кольори, тощо.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Зробіть свій день простішим і приємнішим за допомогою чотирьох попередньо визначених режимів освітлення, підібраних вручну спеціально для повсякденних справ. Це режими бадьорості, концентрації, читання та відпочинку. Два режими з прохолодними відтінками («Бадьорість» і «Концентрація») допоможуть вам розворушитися вранці або зберігати зосередженість. Теплі режими («Читання» та «Відпочинок»), у свою чергу, допоможуть читати з комфортом або заспокоїти бентежний розум.

  • Керування освітленням за допомогою голосу*

   Керування освітленням за допомогою голосу*

   Якщо підключити світильники Philips Hue до сумісного пристрою Google Nest або Amazon Echo, вони підтримуватимуть Amazon Alexa та Google Assistant. Це дасть змогу використовувати прості голосові команди, щоб керувати однією лампою або кількома світильниками в кімнаті одночасно.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  • Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Відкрийте для себе нові обрії у світі розваг – синхронізуйте дії на екрані або ритм музики з розумними світильниками*. Виберіть спосіб синхронізації світильників із фільмом, музикою (зокрема, з використанням інтеграції зі Spotify!), телепрограмою або грою – і ваше освітлення заграє барвами в унісон.  * Потрібен комутатор Hue Bridge 

  • Запасні частини, доступні для цього продукту

   Запасні частини, доступні для цього продукту

   Шукаєте запасні частини для цього продукту? Ми пропонуємо змінні адаптери живлення, кріплення тощо, щоб вдихнути нове життя у свої світильники.

  See all Specifications