Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Настільна лампа Bloom

  З вбудованими світлодіодами, Миттєве керування через Bluetooth, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8718699770983 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8718699770983

   Hue White and Color Ambiance

   Настільна лампа Bloom

   8718699770983 Find similar products

   Легко створюйте особливий настрій у будь-якій кімнаті своєї оселі за допомогою незвичайного компактного світильника Philips Hue Bloom. Просто підключіть світильник Bloom до настінної розетки та використовуйте його окремо, щоб освітити все навколо барвистим світлом, або додайте його до наявної системи Hue як джерело спрямованого світла. Доповніть систему комутатором Hue Bridge, щоб отримати весь спектр переваг. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Світильник акцентного освітлення зі зручним підключенням

   Світильник акцентного освітлення зі зручним підключенням

   Philips Hue Bloom – це універсальний розумний світильник невеликого розміру, який передає мільйони відтінків кольору. Готова до підключення конструкція світильника Bloom дозволяє встановлювати його в будь-якому місці: на столі, щоб залити стіни красивим світлом; на тумбочці в якості комфортного для очей нічника; або поруч з телевізором, щоб доповнити перегляд приємним освітленням.

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Зробіть свій день простішим і приємнішим за допомогою чотирьох попередньо визначених режимів освітлення, підібраних вручну спеціально для повсякденних справ. Це режими бадьорості, концентрації, читання та відпочинку. Два режими з прохолодними відтінками («Бадьорість» і «Концентрація») допоможуть вам розворушитися вранці або зберігати зосередженість. Теплі режими («Читання» та «Відпочинок»), у свою чергу, допоможуть читати з комфортом або заспокоїти бентежний розум.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Створюйте індивідуальну атмосферу завдяки кольоровому розумному освітленню

   Миттєво створюйте особливу атмосферу для будь-якого заходу в своєму домі за допомогою понад 16 мільйонів кольорів. Одним натисканням кнопки ви зможете створити святковий настрій для вечірки, перетворити свою вітальню в кінотеатр, прикрасити інтер'єр, підкресливши кольори, тощо.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  • Запасні частини, доступні для цього продукту

   Запасні частини, доступні для цього продукту

   Шукаєте запасні частини для цього продукту? Ми пропонуємо змінні адаптери живлення, кріплення тощо, щоб вдихнути нове життя у свої світильники.

  See all Specifications