Пропозиції

  Hue White Ambiance

  Початковий комплект: 3 розумні лампи із цоколем E27 (1100) + регулятор яскравості

  До 1055 лм*, Від теплого до холодного білого світла, Комутатор Hue Bridge в комплекті, Регулятор яскравості у комплекті 8719514291232 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514291232

   Hue White Ambiance

   Початковий комплект: 3 розумні лампи із цоколем E27 (1100) + регулятор яскравості

   8719514291232 Find similar products

   Насолоджуйтесь розслаблюючими та заряджаючими енергією сценами або створюйте свої власні прямо з коробки за допомогою початкового комплекту Hue White ambiance з цоколем E27. Містить Hue Bridge, 3 розумні лампи, які забезпечують повний спектр білого світла, і регулятор яскравості. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Миттєве керування освітленням

   Миттєве керування освітленням

   Скористайтеся перевагами миттєвого керування розумними світильниками Philips Hue за допомогою вимикача-регулятора яскравості Hue. Просто натисніть кнопку, щоб зменшити або збільшити яскравість освітлення в кімнатах, увімкнути або вимкнути світло чи вибрати режим освітлення у всій оселі.

  • Зручне бездротове встановлення

   Зручне бездротове встановлення

   Завдяки бездротовій конструкції вимикача-регулятора яскравості Hue з живленням від батарейок ви можете встановити його де завгодно за допомогою клейкої стрічки, що входить до комплекту поставки. Ви можете зняти перемикач із настінної пластини та використовувати як пульт дистанційного керування або прикріпити до будь-якої магнітної поверхні.

  • Ваш настрій у ваших руках завдяки розумним світильникам: від теплого до холодного білого світла

   Ваш настрій у ваших руках завдяки розумним світильникам: від теплого до холодного білого світла

   Скористайтеся понад 50 000 відтінків білого світла (від теплого до холодного), щоб створити потрібний настрій для роботи, ігор або відпочинку в будь-який час. Комфортно почніть свій ранок завдяки яскравому холодному білому світлу, що зарядить вас енергією, а ввечері готуйтеся до сну в променях світла золотистих тонів.

  • Насолоджуйтесь правильним розумним освітленням для виконання щоденних завдань

   Насолоджуйтесь правильним розумним освітленням для виконання щоденних завдань

   Полегшіть свій день за допомогою чотирьох попередньо встановлених режимів освітлення, створених вручну для виконання щоденних завдань. Два режими освітлення прохолодних відтінків, «Енергія» та «Концентрація» допоможуть вам почати роботу вранці та зосередитися, а більш теплі режими «Читання» та «Відпочинок» дадуть вам змогу насолодитися гарною книгою та відпочити.

  • Керуйте за допомогою голосу

   Керуйте за допомогою голосу

   Philips Hue працює з Amazon Alexa, Apple HomeKit і Google Home на основі Google Assistant, що дає вам змогу керувати освітленням за допомогою голосу. Вмикайте та вимикайте світло. Зменште яскравість для створення ідеальної атмосфери. Викликайте попередньо встановлені режими освітлення, змінюйте кольори тощо — навіть не поворухнувши пальцем.

  • Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   За допомогою програми Philips Hue можна контролювати освітлення віддалено, перебуваючи в будь-якому місці. Перевірте, чи не забули ви вимкнути світло, йдучи з дому, або ввімкніть лампи, якщо затрималися на роботі.

  • Hue Bridge – центр автоматизації «розумного будинку"

   Hue Bridge – центр автоматизації «розумного будинку"

   Комутатор Hue Bridge – важливий компонент персональної інтелектуальної системи освітлення Philips Hue. Це інтелектуальна система, що обмінюється даними з розумними лампами та програмою Hue, забезпечуючи злагоджену роботу всіх компонентів. Вона також дає можливість скористатися функціями автоматизації «розумного будинку», зокрема створювати розклади та встановлювати таймери.

  See all Specifications