Пропозиції

  Hue White Ambiance

  A67 — розумна лампа із цоколем E27 — 1600

  До 1521 лм*, Від теплого до холодного білого світла, Миттєве керування через Bluetooth, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8719514288195 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514288195

   Hue White Ambiance

   A67 — розумна лампа із цоколем E27 — 1600

   8719514288195 Find similar products

   Найяскравіша в лінійці, ця розумна світлодіодна лампа з цоколем E27 має яскравість, еквівалентну традиційній лампі на 100 Вт. Ідеально підходить для освітлення великих приміщень завдяки регульованому білому світлу. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Інтенсивне та яскраве біле світло

   Інтенсивне та яскраве біле світло

   Ця лампа випромінює інтенсивне біле світло — від теплого до холодного — досить яскраве, щоб повністю освітити кухню, вітальню або будь-яку іншу кімнату, де вам потрібне функціональне освітлення.

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   За допомогою програми Hue Bluetooth ви можете керувати розумними світильниками Hue в одній кімнаті своєї оселі. Додайте до 10 розумних світильників і керуйте всіма ними лише одним натисканням кнопки на мобільному пристрої.

  • Керування освітленням за допомогою голосу*

   Керування освітленням за допомогою голосу*

   Якщо підключити світильники Philips Hue до сумісного пристрою Google Nest або Amazon Echo, вони підтримуватимуть Amazon Alexa та Google Assistant. Це дасть змогу використовувати прості голосові команди, щоб керувати однією лампою або кількома світильниками в кімнаті одночасно.

  • Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Створюйте ідеальний настрій: від теплого до холодного білого світла

   Ці лампи та світильники дають змогу вибирати різні відтінки білого світла (від теплого до холодного). Завдяки повноцінному регулюванню яскравості від яскравого до приглушеного нічного світла можна налаштувати ідеальний відтінок і яскравість освітлення відповідно до своїх повсякденних потреб.

  • Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Ідеальні режими освітлення для повсякденних справ

   Зробіть свій день простішим і приємнішим за допомогою чотирьох попередньо визначених режимів освітлення, підібраних вручну спеціально для повсякденних справ. Це режими бадьорості, концентрації, читання та відпочинку. Два режими з прохолодними відтінками («Бадьорість» і «Концентрація») допоможуть вам розворушитися вранці або зберігати зосередженість. Теплі режими («Читання» та «Відпочинок»), у свою чергу, допоможуть читати з комфортом або заспокоїти бентежний розум.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  See all Specifications