Пропозиції

  Hue White

  A67 — розумна лампа із цоколем E27 — 1600

  До 1521 лм*, Потужне і яскраве біле світло, Миттєве керування через Bluetooth, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8719514343320 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514343320

   Hue White

   A67 — розумна лампа із цоколем E27 — 1600

   8719514343320 Find similar products

   Зробіть освітлення яскравим у таких приміщеннях, як гараж або кухня, і м’яким у будь-якій іншій кімнаті за допомогою ламп Philips Hue White A67 із високою світлосилою, що забезпечує великий світловий потік у 1600 люменів (еквівалент 100 Вт) і бездротове регулювання яскравості. Підключіться до Hue Bridge, щоб скористатися всім спектром можливостей розумного освітлення. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Потужне яскраве біле світло

   Потужне яскраве біле світло

   Лампа High Lumen забезпечує потужне біле світло, яскравості якого достатньо, щоб повністю освітити кухню, гараж або будь-яке інше приміщення, де вам потрібне функціональне освітлення. Її світловий потік становить 1600 люменів, тож не дивно, що це найяскравіша лампа Philips Hue.

  • М’яке біле світло під свій настрій

   М’яке біле світло під свій настрій

   Насолоджуйтесь ідеальним відтінком теплого білого світла, що доповнить будь-який інтер'єр і допоможе впоратися з повсякденними справами. Завдяки повноцінному регулюванню яскравості інтелектуальне освітлення Hue White стане ідеальною основою для гарного настрою у вашій оселі (за рахунок великого світлового потоку).

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Philips Hue з Bluetooth – це найпростіше рішення, з якого можна розпочати свій шлях до власної системи розумного освітлення. Миттєво створюйте ідеальний настрій за допомогою світлодіодних ламп із підтримкою Bluetooth і програми Hue Bluetooth, яка дає можливість керувати 10 світильниками в кімнаті.

  • Керування освітленням за допомогою голосу*

   Керування освітленням за допомогою голосу*

   Розумні світильники з голосовим керуванням і підтримкою Bluetooth можна включити, навіть коли у вас зайняті руки. Просто підключить свої розумні світильники Hue до будь-якого пристрою, сумісного з Amazon Echo або Google Home, і насолоджуйтесь зручністю керування лише голосом.

  • Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Використовуйте весь набір функцій розумного освітлення за допомогою Bridge

   Bridge дає змогу використовувати функції, які роблять розумне освітлення справді розумним – керування поза домом, голосове керування, автоматичне освітлення та багато іншого. Додайте Bridge до своїх налаштувань, щоб створити захоплюючий досвід, використовувати безпечні та надійні технології тощо. Bridge – це ключ до розумного освітлення, якого ви ще ніколи не бачили.

  See all Specifications