Пропозиції

  Hue White

  Упаковка з 1 лампою A67 E27

  Потужне світло, яскраве біле, Миттєве керування через Bluetooth, Керуйте за допомогою програми або голосу*, Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше 8719514286269 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514286269

   Hue White

   Упаковка з 1 лампою A67 E27

   8719514286269 Find similar products

   Зробіть освітлення яскравим у таких приміщеннях, як гараж або кухня, і м’яким у будь-якій іншій кімнаті за допомогою ламп Philips Hue White A67 із високою світлосилою, що забезпечує великий світловий потік у 1600 люменів (еквівалент 100 Вт) і бездротове регулювання яскравості. Підключіться до Hue Bridge, щоб скористатися всім спектром можливостей розумного освітлення. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Керування 10 світильниками за допомогою програми Bluetooth

   Philips Hue з Bluetooth – це найпростіше рішення, з якого можна розпочати свій шлях до власної системи розумного освітлення. Миттєво створюйте ідеальний настрій за допомогою світлодіодних ламп із підтримкою Bluetooth і програми Hue Bluetooth, яка дає можливість керувати 10 світильниками в кімнаті.

  • М’яке біле світло під свій настрій

   М’яке біле світло під свій настрій

   Насолоджуйтесь ідеальним відтінком теплого білого світла, що доповнить будь-який інтер'єр і допоможе впоратися з повсякденними справами. Завдяки повноцінному регулюванню яскравості інтелектуальне освітлення Hue White стане ідеальною основою для гарного настрою у вашій оселі (за рахунок великого світлового потоку).

  • Доступ до всього спектра можливостей розумних світильників завдяки Hue Bridge

   Доступ до всього спектра можливостей розумних світильників завдяки Hue Bridge

   Доповніть установлені прилади з керуванням через Bluetooth комутатором Hue Bridge, щоб зробити розумну систему освітлення ще інтелектуальнішою. * За допомогою Hue Bridge можна додати до 50 світильників (включно з наявними лампами, що підтримують Bluetooth), а також розумні аксесуари у всьому домі. Крім того, ви зможете скористатись оновленими функціями, як-от віддалене керування.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Потужне яскраве біле світло

   Потужне яскраве біле світло

   Лампа High Lumen забезпечує потужне біле світло, яскравості якого достатньо, щоб повністю освітити кухню, гараж або будь-яке інше приміщення, де вам потрібне функціональне освітлення. Її світловий потік становить 1600 люменів, тож не дивно, що це найяскравіша лампа Philips Hue.

  See all Specifications