Пропозиції

  Hue

  Датчик руху

  Бездротове встановлення, Живлення від батарей, Автоматизує ваше освітлення, Монтується будь-де 8719514342248 Find similar products
  • Автоматичне ввімкнення та вимкнення світильників

   8719514342248

   Hue

   Датчик руху

   8719514342248 Find similar products

   Скористайтеся датчиком руху Hue, щоб ваші розумні світильники вмикалися в разі виявлення руху. Цей датчик працює від батарейки, тож його можна без зусиль розмістити де завгодно у вашій оселі. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Автоматичне ввімкнення та вимкнення світильників

  для вашої зручності

  • Потрібен комутатор Philips Hue

   Потрібен комутатор Philips Hue

   Цей виріб вимагає підключення до комутатора Philips Hue Bridge

  • Активація розумних світильників за датчиками руху

   Активація розумних світильників за датчиками руху

   Додайте датчик руху Philips Hue до своєї інтелектуальної системи освітлення, щоб світло автоматично вмикалося в разі виявлення руху, а ви могли безпечно переміщуватися в себе вдома.

  • Датчик денного світла виявляє рівень освітленості

   Датчик денного світла виявляє рівень освітленості

   Вбудований датчик денного світла Hue Motion виявляє, чи достатньо денного світла, щоб світильники вмикалися лише тоді, коли в цьому є потреба. Якщо для вас це затемно, відрегулюйте світлочутливість датчика в програмі Philips Hue app, щоб датчик руху активувався тоді, коли це вам зручно.

  • Датчик руху, який можна розмістити де завгодно

   Датчик руху, який можна розмістити де завгодно

   Повністю бездротовий датчик руху для розумних світильників Philips Hue працює від батарейки, тож ви можете встановити його будь-де у своїй домівці. Покладіть його на полицю, закріпіть на стіні чи стелі одним гвинтом або помістіть на будь-яку магнітну поверхню за допомогою магніту, що входить до комплекту.

  • Налаштування активації світильників датчиком руху

   Налаштування активації світильників датчиком руху

   За допомогою датчика руху Hue Motion sensor ви можете налаштувати ввімкнення світильників і їхню яскравість залежно від часу доби. У налаштуваннях датчика руху вкажіть, що ввечері слід вмикати ніжні нічні світильники, які осяють ваш шлях у пітьмі. Удень же світильники мають випромінювати чітке біле світло, яке сповнить сяйвом ваші зали.

  See all Specifications