Пропозиції

  Hue

  Регулятор яскравості

  Бездротове встановлення, Живлення від батарей, Легкий доступ до режимів освітлення, Використовуйте як пульт дистанційного керування 8718699748173 Find similar products
  • Керуйте своїми світильниками

   8718699748173

   Hue

   Регулятор яскравості

   8718699748173 Find similar products

   Керуйте світильниками та регулюйте їхню яскравість за допомогою регулятора яскравості Hue. Цей розумний перемикач можна легко закріпити на стіні за допомогою клею, що надається з ним у комплекті, або використовувати як пульт дистанційного керування, знявши його з магнітної основи. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Керуйте своїми світильниками

  де завгодно у вашому домі

  • Перемикання між режимами освітлення

   Перемикання між режимами освітлення

   Розумний вимикач-регулятор яскравості Hue дає можливість перемикатися між чотирма режимами освітлення, просто натискаючи кнопку On (Увімк.). Окрім стандартних режимів для бадьорості, концентрації, читання та відпочинку, ви можете також налаштувати свій режим у програмі Hue.

  • Збільшення та зменшення яскравості розумних світильників

   Збільшення та зменшення яскравості розумних світильників

   Вимикач-регулятор яскравості Philips Hue дає можливість збільшувати або зменшувати яскравість світильників за допомогою бездротового зв'язку.

  • Вимикач-регулятор яскравості, який можна встановити будь-де

   Вимикач-регулятор яскравості, який можна встановити будь-де

   Вимикач-регулятор яскравості Philips Hue виконує функції звичайного настінного перемикача та регулятора яскравості, тільки краще. Окрім кріплення за допомогою гвинтів або міцної клейкої стрічки, є можливість зняти магнітний пульт керування та носити його із собою будь-де.

  • Підключення до 10 розумних світильників

   Підключення до 10 розумних світильників

   За допомогою бездротового набору регулювання яскравості Philips Hue для розумних світильників ви можете підключити до 10 світильників і одночасно керувати ними за допомогою одного вимикача-регулятора яскравості.

  • Пульт дистанційного керування

   Пульт дистанційного керування

   Вимикач-регулятор яскравості Hue має магнітне кріплення, тож його можна зняти з базової пластини. Це дає можливість використовувати вимикач-регулятор яскравості як зручний пульт дистанційного керування.

  See all Specifications