Пропозиції

  Hue

  Dimmer Switch (остання модель)

  Бездротове встановлення, Живлення від батарей, Легкий доступ до режимів освітлення, Використовуйте як пульт дистанційного керування 8719514351233 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514351233

   Hue

   Dimmer Switch (остання модель)

   8719514351233 Find similar products

   Регулюйте яскравість освітлення в кімнаті, перемикайте режими освітлення або активуйте режим вибору оптимального освітлення відповідно до часу доби. Вимикач-регулятор яскравості Hue можна не лише прикріпляти до стін або магнітних поверхонь, а й використовувати як пульт дистанційного керування будь-де у вашій оселі. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Миттєве керування освітленням

   Миттєве керування освітленням

   Скористайтеся перевагами миттєвого керування розумними світильниками Philips Hue за допомогою вимикача-регулятора яскравості Hue. Просто натисніть кнопку, щоб зменшити або збільшити яскравість освітлення в кімнатах, увімкнути або вимкнути світло чи вибрати режим освітлення у всій оселі.

  • Зручне бездротове встановлення

   Зручне бездротове встановлення

   Завдяки бездротовій конструкції вимикача-регулятора яскравості Hue з живленням від батарейок ви можете встановити його де завгодно за допомогою клейкої стрічки, що входить до комплекту поставки. Ви можете зняти перемикач із настінної пластини та використовувати як пульт дистанційного керування або прикріпити до будь-якої магнітної поверхні.

  • Вибір режиму одним натисканням кнопки

   Вибір режиму одним натисканням кнопки

   Натискаючи кнопку Hue, ви можете вибрати один із чотирьох попередньо встановлених режимів освітлення: «Читання», «Відпочинок», «Бадьорість» і «Концентрація». Після підключення до комутатора Hue Bridge можна налаштувати вимикач, додавши улюблений режим освітлення або встановивши ідеальне освітлення відповідно до часу доби.

  • Керування на власних умовах

   Керування на власних умовах

   Під’єднавши вимикач-регулятор яскравості Hue до комутатора Hue Bridge, ви можете налаштувати його в зручний для себе спосіб і керувати з нього будь-якими світильниками в кімнатах чи окремих зонах оселі, хоч де він буде.

  See all Specifications