Пропозиції

  Hue

  Комутатор

  Просте налаштування, Смарт-контроль, Додавайте до 50 ламп, Керуйте за допомогою голосу 8719514342620 Find similar products
  • Персональне освітлення з бездротовим керуванням

   8719514342620

   Hue

   Комутатор

   8719514342620 Find similar products

   «Мозок» системи інтелектуального освітлення Philips Hue – комутатор Hue Bridge, що дає вам змогу під’єднати понад 50 освітлювальних пристроїв і аксесуарів, а також керувати ними. Просто підключіть його та скористайтеся додатком Hue, щоб налаштувати розклади, таймери, особисті режими освітлення тощо. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Персональне освітлення з бездротовим керуванням

  • Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   Підключіть розумні лампи до комутатора Hue Bridge і завантажте програму Hue, щоб забезпечити необхідний рівень освітлення в будинку незалежно від вашого місцезнаходження. Налаштуйте види занять в додатку, щоб лампи вмикалися в певний час, імітуючи вашу присутність удома – так ви будете впевнені в тому, що вдома нічого не трапиться під час вашої відсутності.

  • Підключення до 50 розумних світильників

   Підключення до 50 розумних світильників

   Комутатор Hue Bridge дає можливість підключити до 50 світильників, тож ви зможете встановити їх по всій оселі (як усередині, так і ззовні) і керувати ними всіма в програмі.

  • Автоматичне оновлення

   Автоматичне оновлення

   Для керування розумними світильниками Philips Hue використовується безпечна та надійна технологія ZigBee з низьким енергоспоживанням. Таким чином, усі нові функції та вдосконалення, додані в систему, автоматично оновлюються та застосовуються до розумних ламп Hue.

  • Hue Bridge – центр автоматизації «розумного будинку"

   Hue Bridge – центр автоматизації «розумного будинку"

   Комутатор Hue Bridge – важливий компонент персональної інтелектуальної системи освітлення Philips Hue. Це інтелектуальна система, що обмінюється даними з розумними лампами та програмою Hue, забезпечуючи злагоджену роботу всіх компонентів. Вона також дає можливість скористатися функціями автоматизації «розумного будинку», зокрема створювати розклади та встановлювати таймери.

  • Додавання розумних вимикачів, датчиків тощо

   Додавання розумних вимикачів, датчиків тощо

   Розширте можливості своєї розумної системи освітлення Hue за допомогою численних аксесуарів, зокрема розумних вимикачів-регуляторів яскравості та датчиків руху. До одного комутатора Hue можна підключити до 12 аксесуарів, щоб повністю автоматизувати свій дім.

  • Керування освітленням за допомогою голосу

   Керування освітленням за допомогою голосу

   Установивши підключення до комутатора Hue Bridge, ви можете під’єднати свої світильники до Alexa, Apple HomeKit і Google Assistant і легко керувати освітленням за допомогою голосу. Використовуючи прості голосові команди, можна вмикати та вимикати світло, змінювати його яскравість і навіть установлювати режим освітлення.

  See all Specifications