Пропозиції

  Настільні лампи

  Настільний світильник Ivory

  2700/3600/5000K, Білий, Можливість регулювання яскравості 8719514420410 Find similar products
  • Комфортне й приємне для очей світлодіодне світло

   8719514420410

   Настільні лампи

   Настільний світильник Ivory

   8719514420410 Find similar products

   Завдяки надійній конструкції та оптимальній потужності світлодіодна настільна лампа Philips Performance – це ідеальний світильник, що додасть якості та яскравості будь-якому домашньому простору. Комфортне світло, яке приємне для очей. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Комфортне й приємне для очей світлодіодне світло

  Приємне для очей світло завдяки технології EyeComfort.

  • Поступове зменшення яскравості

   Виберіть один із різних рівнів затемнення, щоб створити відповідний настрій на цей момент.

  • EyeComfort – легке світло, комфортне для очей

   Неякісне світло може втомлювати очі. А оскільки багато хто з нас проводить тривалий час у приміщенні, правильне освітлення оселі наразі важливе як ніколи. Наші вироби відповідають суворим критеріям тестування, зокрема щодо мерехтіння, строб, відблисків, передавання кольору та ефектів затемнення. Тому ми можемо гарантувати, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не лише забезпечують комфортне освітлення, але й підтримують свої характеристики протягом усього терміну служби, забезпечуючи стабільну якість світла, потужність і колір протягом понад десяти років. Перейдіть на світло, комфортне для ваших очей, і вони будуть вам вдячні.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте вебсторінку www.philips.com/eyecomfort і дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики й показники виробів.