Пропозиції

  Стельові світильники

  Стельовий світильник Super Slim, 18 Вт

  4000K, Білий, Можливість регулювання яскравості 8718699680992 Find similar products
  • Один світильник. Ваш вимикач. Три режими освітлення

   8718699680992

   Стельові світильники

   Стельовий світильник Super Slim, 18 Вт

   8718699680992 Find similar products

   Створюйте потрібний настрій, змінюючи яскравість. Світлодіодний стельовий світильник SceneSwitch від Philips дає змогу насолоджуватися трьома налаштуваннями яскравості, які ідеально підходять для будь-якої миті. Немає необхідності в регуляторі яскравості або додаткових встановленнях – все, що вам потрібно, це наявний вимикач. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Один світильник. Ваш вимикач. Три режими освітлення

  Приємне для очей світло завдяки технології EyeComfort.

  • Ідеальне рішення для відпочинку та спілкування

   Вітальня – серце будь-якої оселі. Місце, де сім’я збирається, щоб відпочити, а гості – щоб поспілкуватися. Освітлення для вашої вітальні та спальні має бути багатофункціональним і легко змінюватися залежно від ваших потреб протягом дня. Завдяки ретельному розміщенню джерел освітлення та правильній композиції їх рівнів оселя здається просторішою й у ній створюється тепла та привітна атмосфера.

  • EyeComfort – легке світло, комфортне для очей

   Неякісне світло може втомлювати очі. А оскільки багато хто з нас проводить тривалий час у приміщенні, правильне освітлення оселі наразі важливе як ніколи. Наші вироби відповідають суворим критеріям тестування, зокрема щодо мерехтіння, строб, відблисків, передавання кольору та ефектів затемнення. Тому ми можемо гарантувати, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не лише забезпечують комфортне освітлення, але й підтримують свої характеристики протягом усього терміну служби, забезпечуючи стабільну якість світла, потужність і колір протягом понад десяти років. Перейдіть на світло, комфортне для ваших очей, і вони будуть вам вдячні.

  • Просте встановлення

   Жодних клопотів з установленням. Просто закріпіть або надійно повісьте на стіну чи стелю та підключіть і все — світильник можна вмикати.

  • Надзвичайно вишуканий дизайн

   Вишуканий дизайн, який ідеально підходить для приміщень із низькою стелею, який розташовується врівень з поверхнею.

  • Рівномірний розподіл світла

   Рівномірно й однаково освітлюйте свої кімнати.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.