Пропозиції

  Стельове освітлення

  Ozziet CL570, Чорний, Dim 8719514432048 Find similar products
  • Один світильник. Дві світлові зони. Три налаштування.

   8719514432048

   Стельове освітлення

   8719514432048 Find similar products

   Цей вишуканий тонкий чорний стельовий світильник доповнить будь-яку стелю. Чіткі округлі лінії основного джерела світла підкреслюються продуманим лінійним світлом по краях. Поєднайте два джерела світла і створіть 3 унікальні налаштування освітлення. Основний низхідний стельовий світильник випромінює холодне світло з температурою 4000k, а лінійний вбудований світильник по краях надає світло з температурою 2700k. Світильник доступний в 3 розмірах, тому ідеально впишеться в будь-яку кімнату вашого будинку. Зручна функція зберігання параметрів у пам’яті допоможе вам використати останні налаштування. Стельовий світильник Ozziet гарно виглядає як увімкненим, так і вимкнутим. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Один світильник. Дві світлові зони. Три налаштування.

  З функцією зберігання параметрів у пам'яті, щоб використати останнє налаштування.

  • Ідеальне рішення для відпочинку та спілкування

   Вітальня – серце будь-якої оселі. Місце, де сім’я збирається, щоб відпочити, а гості – щоб поспілкуватися. Освітлення для вашої вітальні та спальні має бути багатофункціональним і легко змінюватися залежно від ваших потреб протягом дня. Завдяки ретельному розміщенню джерел освітлення та правильній композиції їх рівнів оселя здається просторішою й у ній створюється тепла та привітна атмосфера.

  • Запам’ятайте улюблений режим для легкого вибору

   Незалежно від того, віддаєте ви перевагу теплій підсвітці для затишних вечорів чи яскравому білому світлу для зосередженості, система запам’ятовує ваші улюблені режими для легкого вибору.

  • Просте встановлення

   Жодних клопотів з установленням. Просто закріпіть або надійно повісьте на стіну чи стелю та підключіть і все — світильник можна вмикати.

  • Надзвичайно вишуканий дизайн

   Вишуканий дизайн, який ідеально підходить для приміщень із низькою стелею, який розташовується врівень з поверхнею.

  • Двозонне освітлення

   Змінити атмосферу в кімнаті ще ніколи не було так просто. Двозонне світлодіодне стельове освітлення SceneSwitch від Philips дозволяє створювати настрій за допомогою трьох унікальних налаштувань. Поєднання основного та лінійного краєвого світла дає вам варіанти, які ідеально підходять для зустрічей, зосередження та затишних моментів. Не потрібен регулятор яскравості чи додаткове встановлення – все, що вам потрібно, це наявний перемикач.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.