Пропозиції

  Стельові світильники

  Стельовий світильник Magneos, 20 Вт, 286 мм

  2700K, Білий 8719514328754 Find similar products
  • Комфортне й приємне для очей світлодіодне світло

   8719514328754

   Стельові світильники

   Стельовий світильник Magneos, 20 Вт, 286 мм

   8719514328754 Find similar products

   Тонкий світлодіодний стельовий світильник Philips забезпечує ефект природного світла для загального освітлення. Це вишуканий шедевр для низьких стель, який створює елегантну атмосферу будь-де вдома. Комфортне світло, яке приємне для очей. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Комфортне й приємне для очей світлодіодне світло

  Приємне для очей світло завдяки технології EyeComfort.

  • Високоякісне металеве покриття

   Приємне металеве покриття з міцного матеріалу

  • Тривалий строк служби – до 25 000 годин

   Світлодіодна технологія Philips збільшує строк служби виробу до 25 000 годин

  • EyeComfort – легке світло, комфортне для очей

   Неякісне світло може втомлювати очі. А оскільки багато хто з нас проводить тривалий час у приміщенні, правильне освітлення оселі наразі важливе як ніколи. Наші вироби відповідають суворим критеріям тестування, зокрема щодо мерехтіння, строб, відблисків, передавання кольору та ефектів затемнення. Тому ми можемо гарантувати, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не лише забезпечують комфортне освітлення, але й підтримують свої характеристики протягом усього терміну служби, забезпечуючи стабільну якість світла, потужність і колір протягом понад десяти років. Перейдіть на світло, комфортне для ваших очей, і вони будуть вам вдячні.

  • Просте встановлення

   Жодних клопотів з установленням. Просто закріпіть або надійно повісьте на стіну чи стелю та підключіть і все — світильник можна вмикати.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.