Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Світлодіодні лампи

   

  Спробуйте світлодіодне

  освітлення для дому

  Спробуйте наші світлодіодні лампи

  светодиодная лампа Philips SceneSwitch

  Лампи SceneSwitch

   

  Тепле та холодне світло у одній лампі. Змінюйте світло просто натиснувши на вимикач
   

  светодиодные лампы Philips essential

  Лампи Essential

   

  Світлодіодні лампи за доступною ціною. Найпростіший і швидкий перехід на LED

  Филаментные светодиодные лампы Philips

  Філаментні лампи

   

  Сучасні світлодіодні лампи у класичному та звичному дизайні. Чудова заміна для ламп розжарювання.

  Преимущества светодиодных ламп

  Безпечне освітлення

   

  Світлодіодні лампи Philips пройшли лаботаротні випробування та безпечні для очей

  Світлодіодні лампи Philips
   
   

  З турботою про Ваші очі

  Внесемо ясність

   

  Існує безліч міфів і неправильних уявлень про світлодіодних лампах.

  Прийшов час внести повну ясність.

  Відтінок кольору

   

  Перші світлодіодні лампи світили дуже білим світлом. Багато хто думає, що це й досі так.
   

  Однак світлодіодна технологія зазнала значних змін. Сьогодні світлодіодні лампи Philips випускаються в різних колірних рішеннях - від теплого жовтого, білого до холодного блакитного. Ви можете вибрати світлодіодну лампу звичного теплого світла традиційної лампочки або ту, що імітує природне світло. Звертайте увагу на позначення відтінку світла на упаковці.

  Потужність і яскравість

   

  Потужність часто плутають з яскравістю. При виборі традиційних лампочок ми звертали увагу на потужність, щоб визначити яскравість лампи.
   

  Однак потужність визначає не яскравість, а енергоспоживання. Світлодіодні лампи випромінюють таку ж кількість світла, що і традиційні лампочки. При виборі світлодіодних ламп звертайте увагу на світловіддачу, вимірювану в люменах (лм). Вона вказується на нашій упаковці. Для вашої зручності ми також вказуємо еквівалентну потужність лампи розжарювання, оскільки розуміємо, що часто саме так зручніше визначати яскравість.

  Якість освітлення

   

  В даний час ринок наповнений світлодіодними лампами низької якості. Світло більшості із цих ламп починає помітно тьмяніти вже через рік.
   

  Світлодіодні лампи Philips Розроблено таким чином, щоб забезпечувати постійну якість світла протягом усього терміну служби. Течение більшої частини свого терміну служби вони будуть сяяти майже так само яскраво, як нові. Світлодіодні лампи Philips прослужать 15 000-20 000 годин - це близько 15 років*.

   

  Середній термін служби при використанні по 2,7 ч / день

  Економічність і енергоефективність

   

  Перші світлодіодні лампи коштували значно дорожче традиційних лампочок.
   

  Сьогодні ціна світлодіодних ламп ближче до ціни традиційних лампочок; вони споживають менше електроенергії і служать довше, завдяки чому їх покупка швидко виправдовує себе. Термін служби світлодіодних ламп Philips досягає 15 000-20 000 годин, що становить приблизно 15 років при середньому використанні по 2,7 години в день. Якщо лампа горить три з половиною години в день, вона буде працювати 15 років. Світлодіодні лампи Philips споживають на 80% менше енергії, ніж звичайні лампи. Це дозволить вам незабаром після початку використання отримати значну економію по рахунках за електроенергію.

  Регулювання яскравості


  Багато хто думає, що яскравість світлодіодів можна регулювати.
   

  Це можливо. Світлодіодні лампи можна віднести до цифрових технологій. Це означає, що вони можуть бути включені або виключені. Однак яскравість не всіх світлодіодних ламп можна регулювати. Якщо ви хочете використовувати диммер, вибирайте лампи, які підтримують затемнення. Шукайте значок регульованою яскравості на упаковках. У багатьох випадках ви можете використовувати вже наявні диммери. Також є онлайн-список диммеров, який допоможе вам переконатися, що світлодіодна лампа сумісна з тим чи іншим диммером.

  Безпека

   

  Деякі люди думають, що світлодіодне освітлення шкідливо для очей.
   

  Світлодіодні лампи так само безпечні для очей, як і будь-який інший джерело штучного світла. Вони не схожі на лазери, світло не фокусується на одній точці, а їх інтенсивність порівнянна з традиційними і галогенними лампами. Крім того, світлодіоди не містять ртуті, свинцю та інших токсичних речовин. Вони можуть бути повністю перероблені.

  Популярні світлодіодні лампи