Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Практичні рекомендації щодо освітлення та вибору ламп

  Все про правильний вибір світлодіодної лампи


  Яку світлодіодну лампу вибрати? На що потрібно дивитися: на вати або люмени? Як міняти яскравість та колірну температуру лампи? Як світлодіодне освітлення допоможе заощадити?
   

  У наших нескладних відео Ви знайдете відповіді на ці та більшість інших питань, що виникають у людей під час переходу на світлодіодне освітлення.

  The Benefits of LEDs


  Як правильно обрати світлодіодну лампу


  Навіть якщо Ви знаєте, що перехід на світлодіодне освітлення допоможе Вам заощадити, все одно залишається проблема вибору світлодіодної лампи. На щастя, форми, розміри, кріплення та цоколі світлодіодних ламп Philips такі ж, як і у звичайних ламп, якими ви користуєтеся протягом багатьох років. Крім того, можна обрати лампу з теплим або холодним світлом.
  Как сэкономить, перейдя на светодиодные лампы


  Як заощадити, перейшовши на світлодіодні лампи


  Рахунок за світло - істотна частина плати за комунальні послуги. Як можна скоротити цю статтю витрат? Перейдіть на світлодіодні лампи. Світлодіодні лампи Philips споживають менше енергії, оскільки витрачають її на створення світла, а не витрачають даремно на тепловиділення. Це підвищує ефективність освітлення на 85%, скорочуючи витрати на світло і значно збільшуючи термін служби ламп.
  Как правильно выбрать цоколь и форму светодиодной лампы


  Вибір цоколя і форми світлодіодної лампи

   

  Перехід на світлодіодні лампи - нескладний процес, і дане зручне керівництво по вибору цоколя і форми лампи допоможе Вам зробити правильний вибір. Дізнайтеся, які чинники впливають на вибір лампи (кулеподібної, декоративної або точкової), а також що таке цоколь лампи. Ми пропонуємо лампи тих самих форм і розмірів, що були у вас раніше - і не доведеться гадати, яка лампа підійде найкраще.

  Как выбрать цветовую температуру светодиодной лампы


  Колірна температура світлодіодних ламп


  Чи відомо Вам, що, змінивши колірну температуру освітлення, можна повністю змінити атмосферу в домі? Тепле світло створить м'яку і затишну атмосферу; трохи його приглушивши, можна буде досягти ще більшої релаксації. Холодний блакитний колір надає енергії і допомагає краще сконцентруватися. Обрати оптимальну колірну температуру дуже просто - просто подивіться, що зазначено на упаковці.
  Как выбрать идеальное количество света при переходе на светодиодные лампы


  Як обрати ідеальну кількість світла


  Ви вирішили перейти на світлодіодні лампи та стоїте перед важливим вибором - наскільки яскраве світло вам потрібно? Щоб допомогти вам у прийнятті цього рішення, компанія Philips підготувала зручне керівництво з визначення оптимального рівня яскравості. По-перше, світлодіодні лампи витрачають менше енергії, ніж звичайні, але їх яскравість така ж. Яскравість вимірюється в люменах - щоб дізнатися, яка яскравість лампи, просто подивіться, скільки люмен вказано на її упаковці. Чим більше люменів, тим яскравіше світло лампи.
  Как изменять яркость света при использовании светодиодных ламп


  Зміна яскравості світлодіодних ламп


  Можливість регулювати яскравість ламп Philips дозволяє Вам створити у себе вдома оптимальну атмосферу, просто обравши потрібний рівень освітленості. Щоб допомогти Вам у створенні потрібної атмосфери, компанія Philips пропонує два типи світлодіодних ламп з можливістю зміни яскравості світла: звичайну лампу, яка зменшує світловіддачу при зниженні яскравості, і Philips WarmGlow, яка при зниженні яскравості  дає тепліший колір. При виборі лампи обов'язково подивіться, чи є на упаковці лампи Philips відмітка про можливість регулювання яскравості світла.
  Как выбрать лампу, которая прослужит дольше


  Як обрати лампу, яка прослужить довше


  У вашому будинку безліч джерел світла та регулярна заміна перегорілих ламп може перетворитися в важкий обов'язок. Світлодіодні лампи Philips допоможуть Вам вирішити цю проблему, оскільки служать до 20 років, тобто в 20 разів довше, ніж традиційні лампи. Просто вкрутіть лампи та забудьте про них, довгі роки насолоджуючись яскравим світлом.

  Якщо вам необхідна допомога, зв'яжіться з нами по телефону

   

  044 499 59 75

  044 499 59 75
  044 499 59 75