Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  З турботою про

  чисте довкілля

  Центр зберігання та розподілу Unilever,
  Prologis Park, Пйотркув, Польща

   

  Дізнайтеся, як світлодіодне обладнання для складських приміщень сприяє захисту навколишнього середовища.

   

  Системи управління Philips на складі Unilever у центрі Prologis
  Склад Unilever у центрі Prologis з енергоефективним освітленням Philips

    Цей проект – ще один
  крок у напрямку

  реалізації започаткованої компанією Unilever ініціативи Sustainable life (Екологічно, соціально й економічно виважене життя), яка покликана знизити вплив нашої діяльності на екологію".

   

  - Матеуш Міколайчук, молодший спеціаліст із логістики, Unilever

  Прагнення клієнта

   

  Prologis – лідер у галузі промислової нерухомості. 15-річний досвід роботи в цій сфері послуг дозволяє компанії випереджати інших успішних власників і менеджерів складських приміщень. Компанія прагнула допомогти Unilever, яка орендує її складські приміщення, досягти цілей сталого розвитку. Чи вдалося досягти поставленої мети за рахунок енергоефективного світлодіодного освітлення?

  Правильне освітлення 


  У рамках розробленої компанією Unilever стратегії центр повинен був розвиватися в кількох напрямках. Рівень яскравості освітлення мав відповідати встановленим нормативам, створити оптимальні умови для роботи персоналу та надавати центру приємного вигляду. Не менш важливим завданням стала відповідність обладнання спеціальним стандартам щодо технічного обслуговування й обсягів споживання електроенергії.


  Спершу компанія Philips провела аудит поточної системи. Як виявилося, установивши нові світильники, можна зменшити загальну кількість потрібного освітлювального обладнання. Ми замінили флуоресцентні лампи T8 більш ефективними моделями T5, зменшивши таким чином кількість світильників до 1674 одиниць (з 2136). Нове яскраве та чисте освітлення забезпечує оптимальні умови роботи.


  Керування світлотехнікою здійснюється за допомогою інтелектуальної системи, яка регулює яскравість ламп залежно від доступного денного освітлення. У центрі заощаджуюсь кошти, оскільки обладнання не працює більше, ніж це дійсно потрібно. Окрім того, зі зменшенням кількості світильників центр Prologis витрачатиме менше часу та коштів на технічне обслуговування.

  Протягом року нова система освітлення споживатиме на 40% менше електроенергії. Це дорівнює 219 000 тоннам C02. Завдяки таким обсягам економії коштів інвестиції в нову систему буде відшкодовано протягом чотирьох років.

  На захисті 
  довкілля

  Команда

  Prologis

  Клієнт

  Центр зберігання та розподілу Unilever

  Об’єкт

  Пов’язані проекти