Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Рішення з високим рівнем

  надійності

  Національний розподільчий центр Королівської поштової служби,
  Девентрі, Великобританія


  Дізнайтеся, як світлодіодне обладнання для складських приміщень дозволяє Королівській поштовій службі заощаджувати електроенергію.

   

  Склад Королівської поштової служби з освітлювальним обладнанням Philips для промислових об’єктів

  Світлодіодна технологія,
  яка характеризується

  надзвичайно високим ступенем енергоефективності, гарантує величезну економію електроенергії, зниження викидів CO2 та скорочення витрат на технічне обслуговування. При цьому якість освітлення залишається незмінно високою".

   

   Марк Кевілл, менеджер із питань енергетики та будівництва, Королівська поштова служба

   

  Склад Королівської поштової служби з енергоефективним освітлювальним обладнанням Philips
  Національний розподільчий центр Королівської поштової служби з освітлювальним обладнанням Philips для високих промислових об’єктів

  Прагнення клієнта

   

  Склад Національного розподільчого центру Королівської поштової служби вимагав оптимізації. Приміщення площею 121 405 кв. м., у якому працюють 700 співробітників, мало добре освітлюватися. Чи вдалося за допомогою світлодіодного освітлення покращити умови праці та знизити витрати на електроенергію?

  Правильне освітлення 


  Проблему освітлення великого приміщення з високою стелею могла вирішити лише ефективна система. Щоб забезпечити належну видимість для співробітників, освітлення мало бути яскравим і при цьому не створювати неприємних відблисків. Розподільчий центр Королівської поштової служби Великобританії також вимагав спеціального освітлювального обладнання для приміщень такого типу, яке б дозволило заощадити електроенергію.


  Рішення знайшлося – ним стало світлодіодне обладнання Gentlespace. Ці світлодіодні світильники, що розташовуються на більшій відстані один від одного порівняно з попереднім обладнанням, забезпечують таке саме яскраве освітлення. Воно не засліплює, а навпаки – створює приємну атмосферу в приміщенні, де постійно працює персонал.


  Philips спільно з компанією Romec-BBTS удалося встановити нові світильники у всьому центрі, майже не порушивши його звичайний ритм роботи. Пласка форма світильників Gentlespace не перешкоджає належному функціонуванню системи протипожежного захисту. Нова система освітлення для складських приміщень дозволяє Королівській поштовій службі щороку заощаджувати електроенергію на суму 9000 фунтів стерлінгів. Це означає, що викиди C02 скоротилися на 61 712 кг.


  Минуть роки, перш ніж доведеться замінити світлодіодні лампи з таким тривалим строком служби. Отже, компанія заощадить кошти та час, а персоналу довгий час не доведеться підніматися під стелю для проведення ремонтних робіт.

  Підвищення продуктивності
  за допомогою світла

  Команда

  Королівська поштова служба

  Клієнт
  На веб-сайт

  Romec-BBTS

  Партнер
  На веб-сайт

  Пов’язані проекти