Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Комфортне освітлення
  для ефективної роботи

  Компанія Hisab Joker,
  Варберг, Швеція

   

  Дізнайтеся, як за допомогою комерційного світлодіодного обладнання компанія Hisab Joker підвищує продуктивність праці.


  Прагнення клієнта


  Hisab Joker – інноваційна компанія, яка займається продажем напоїв домашнього приготування, подарунків і костюмів. У новому складі площею 5000 кв. м. потрібно було встановите енергоефективне освітлювальне обладнання з довгим строком служби, яке б створило комфортні умови для роботи персоналу.

   

  Склад компанії Hisab Joker з освітлювальним обладнанням Philips для промислових об’єктів

  Ми
  вражені,

  наскільки легко встановлюються світлодіодні світильники Maxos. Монтаж вимагав мінімум часу".

   

  Мартін Крістенссон, менеджер проекту, компанія Bravida AB

  Правильне освітлення

   

  Спочатку компанія Hisab Joker схилялася до флуоресцентних ламп. Однак у Bravida AB, що є постачальником світлотехніки для промислових об’єктів, запропонували альтернативне рішення. "Віддаючи перевагу продукції з вищими показниками енергоефективності, ми звернули увагу представників Hisab Joker на світлодіодне обладнання, яким вони надзвичайно зацікавилися, – розповідає Мартін Крістенссон, менеджер проекту. – Ми розрахували, що період відшкодування додаткових інвестицій у світлодіодну технологію становить приблизно п’ять років".

   

  Для складських приміщень були вибрані світлодіодні світильники Maxos. Тепле біле освітлення, схоже на флуоресцентне, створює приємну атмосферу, у якій комфортно працювати. Оскільки персонал використовує вилкові навантажувачі для підйому та розміщення товарів на верхніх полицях, ми побоювалися, що освітлення буде надто яскравим і засліплювати працівників. Це питання вдалося вирішити за допомогою перемикачів, які дозволяють регулювати яскравість окремих ламп.

   

  Загалом ми встановили 220 світлодіодних світильників. Кожен світильник споживає 49 Вт, а аналогічні флуоресцентні – 170 Вт. Окрім того, що світлодіодні лампи Maxos є надзвичайно енергоефективними, вони майже не потребують технічного обслуговування. Їх строк служби складає 50 000 годин, тобто компанія Hisab замінить їх лише через 20–25 років. Якщо порівнювати, то флуоресцентні лампи потрібно замінювати кожні п’ять років.

   

  Інвестувавши кошти в комерційне світлодіодне обладнання та відмовившись від флуоресцентних ламп, компанія щороку економить приблизно 6200 євро на електроенергії, а обсяги вуглецевих викидів знизилися на 70%.

  • Maxos LED, для промышленного сектора
   Maxos LED, для промышленного сектора
   В некоторых областях промышленности и сфере розничных продаж необходимы системы освещения с разумным периодом окупаемости и, вместе с тем, соответствующие всем техническим требован...

  Заощадження електроенергії
  завдяки світлодіодній технології

  Команда

  Bravida AB, Мартін Крістенссон

  Клієнт

  Пов’язані проекти