Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Тунель Zeeburger в Амстердамі

  оновлено

  Тунель Zeeburger,
  Амстердам, Нідерланди


  Тунель Zeeburger – третій тунель у Нідерландах, де було впроваджено систему T-line.
  Тунель Zeeburger в Амстердамі

  Якщо
  коротко,

  то система повністю автоматизована".
  Тунель Zeeburger в Амстердамі

  Прагнення клієнта

   

  У червні 2011 року Головне управління дорожнім і водним сполученням Rijkswaterstaat доручило компанії VolkerRail замінити систему освітлення. Управління Rijkswaterstaat і компанія Vialis прискіпливо розглядали пропозиції різних постачальників. Компанія Philips виявилася найкращою.

  Виїзд із тунелю

  Правильне освітлення

   

  Головна перевага компанії Philips полягає в тому, що це єдиний постачальник у Нідерландах, який уже встановлював світлодіодне обладнання для освітлення тунелів. Ми перевірили, чи може Philips виконати всі вимоги щодо реалізації цього проекту.  Тунель Zeeburger – третій тунель у Нідерландах, де було впроваджено систему T-line. Технологія T-line відзначається низкою переваг порівняно з аналогічними рішення для освітлення тунелів.


  Світильники T-line розроблено на основі надійної світлодіодної технології. Їх гладку поверхню легко очищати від бруду. Окрім того, лампи гарантовано працюють протягом указаного строку, а отже, Головне управління дорожнім і водним сполученням Rijkswaterstaat зможе заощаджувати кошти на технічне обслуговування. Світлодіодне обладнання працює щонайменше 15 років.

  Тунель Zeeburger в Амстердамі оновлено

  Команда

  Vialis

  Компанія з монтажу

  На веб-сайт Vialis

  Пов’язані проекти