Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Висока безпечність тунелю

  Meir у Великобританії

  Тунель Meir,
  Сток-он-Трент, Великобританія


  Дізнайтеся, як у тунелі Meir спеціальне світлодіодне освітлення гарантує виняткову безпеку для водіїв.
  Тунель Meir зі світлодіодним обладнанням Philips

  Я безперечно
  рекомендую

  встановлювати систему світлодіодного освітлення T-line. Завдяки цій технології загальні витрати на технічне обслуговування скоротилися, а ми заощадили суттєву суму на електроенергію, не кажучи вже про зниження викидів вуглекислого газу та ризиків для співробітників".

   

  Пол Даймонд, менеджер із планування робіт у тунелі Meir, компанія Amey

  Ефективне освітлення від Philips у тунелі Meir для безпеки водіїв
  Ефективне освітлення Philips у тунелі Meir

  Прагнення клієнта

   

  У тунелі Meir потрібно було модернізувати систему освітлення. Старі флуоресцентні та натрієві лампи високого тиску споживали надмірну кількість електроенергії, а також часто виходили з ладу. Сучасне освітлення мало максимально сприяти безперешкодному проїзду автотранспорту через тунель.

  Автомобіль у тунелі Meir

  Правильне освітлення

   

  Щоб гарантувати безпеку водіїв у тунелі Meir, довжина якого складає 248 метрів, потрібна була надійна система освітлення. Попереднє освітлювальне обладнання відповідало чинним на той час нормам, але в роботі світильників постійно виникали збої, що перешкоджало руху транспорту через тунель.

   

  Світлодіодні світильники Philips T-line подарували проблиск надії на краще майбутнє для цього об’єкта інфраструктури. Компанія-підрядник вибрала саме це обладнання завдяки його екологічності, якості освітлення та тривалому строку служби. Було прийнято рішення демонтувати стару систему й установити 600 світильників T-line. Щоб реалізувати принцип лінійного освітлення, нова система мала складатися з двох варіантів світильника вказаного типу. Таким чином можна було б забезпечити незмінний рівень освітлення навіть у разі пошкодження одного варіанта.

   

  Світлодіодна технологія має безліч переваг. Після збою в електропостачанні світлодіодні світильники відразу вмикаються. Завдяки таким експлуатаційним перевагам вдається уникати потенційно небезпечної фази охолодження, як у натрієвих лампах високого тиску. Більше того, низька температура навколишнього середовища майже не спричиняє негативного впливу на експлуатаційні характеристики світлодіодного обладнання. За таких умов світловіддача, наприклад флуоресцентних ламп, знижується.


  Рівень яскравості світильників автоматично зменшується та підвищується залежно від денного освітлення, а тому на в’їзді та виїзді з тунелю водіям не потрібно адаптуватися до зміни освітлення. Оскільки водіям не потрібно знижувати швидкість, ніщо не перешкоджає стабільному руху автотранспорту, а рівень безпеки на дорозі покращується.

  Світло для
  безпеки на автошляхах 

  Команда

  Компанія-підрядник Amey від імені Дорожнього агентства Великобританії

  Клієнт

  SPIE WHS

  Партнер із реалізації проекту

  Тунель Meir

  Місцеположення

  Пов’язані проекти