Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Освітлення тунелів,

  якому довіряють

  Тунель Lundbytunnel,
  Готенбург, Швеція


  Дізнайтеся, як світлодіодне обладнання підвищує безпеку на всьому відрізку шляху, що пролягає через довгий тунель Lundbytunnel.
   Усередині тунелю Lundbytunnel, освітленого обладнанням Philips

  Ми
  переймалися,

  що світлодіодні лампи можуть створювати відблиски, але така проблема взагалі не виникла. Світлодіодні світильники TunLite рівномірно розподіляють яскраве світло. До того ж переваги системного рішення очевидні".

   

  Берт Торссон, менеджер проекту з технічного забезпечення, Дорожнє управління Швеції (Trafikverket)

  Тунель Lundbytunnel зі світлотехнікою Philips
  Тунель Lundbytunnel зі світлотехнікою Philips

  Прагнення клієнта

   

  У тунелі Lundbytunnel у Готенбурзі потрібно було встановити довговічну систему освітлення. Освітлювальне обладнання, установлене в тунелі довжиною 2,2 км, працювало цілодобово. Коли його строк служби закінчився, представники Дорожнього управління Швеції почали шукати інноваційне рішення для його заміни.

  Правильне освітлення 


  Успішно експлуатувати систему освітлення тунелів можна було лише за умови дотримання низки стандартів. Відповідно до вимог Дорожнього управління Швеції світильники мали бути енергоефективними, випромінювати біле світло й забезпечувати якісну кольоропередачу. Оскільки під час проведення ремонтних робіт у тунелях рух транспорту припиняється, освітлювальне обладнання також повинно було вирізнятися довгим строком служби. Зрештою система мала відповідати стандартам щодо яскравості та рівномірності освітлення, а також не створювати ефект мерехтіння.

   

  Замовники перевірили світлодіодне обладнання Philips TunLite у дії. "Під час тестування ми встановили десять 66-ватних світлодіодних світильників TunLite, – пояснює Берт Торссон, менеджер проекту з технічного забезпечення дорожнього управління. – Результати перевершили всі сподівання, тому ми вирішили знизити потужність ламп до 61 Вт. Ефект був просто вражаючий. У результаті ми розмістили 160 світильників по центру на стелі тунелю. Відстань між ними складає 8 метрів. До цього світильники розташовувалися через кожні 6 метрів. Тепер ми плануємо розмістити цю світлотехніку у всьому тунелі".

  Тож зараз потрібно менше світильників, а це дозволяє знизити загальну суму витрат. Більше того, з новою системою освітлення рівень безпеки в тунелі підвищився. Берт Торссон стверджує: "Відгуки водіїв дуже позитивні. На їхню думку, біле світлодіодне освітлення чіткіше, ніж жовте світло від попередніх ламп SON. Також коефіцієнт кольоропередачі вищий (Ra 70), а поїздки через тунель безпечніші".

  Новітні світлодіодні світильники працюють 60 000 годин, що дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування та запобігти простоям на дорозі. Економія електроенергії складає 21 000 кВт на рік, а викиди CO2 скоротилися на 25 000 кг на рік.

  Світло для
  безпеки на автошляхах

  Команда

  Дорожнє управління Trafikverket, Берт Торссон

  Клієнт

  Пов’язані проекти