Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

    Зручне й енергоефективне

    освітлення тунелів

    Тунель Boxem,
    Зволле, Нідерланди


    Технологія Philips TotalTunnel – комплексне рішення для освітлення тунелів. Вона дозволяє компанії Philips адаптувати розробки в галузі світлодіодного обладнання відповідно до потреб клієнтів.
    Технологія TotalTunnel для тунелю Boxem

    Ми
    шукали

    надійного партнера, досвід і знання якого дозволять підібрати оптимальне освітлення для тунелю. Наші сподівання справдилися!"
    Технологія TotalTunnel для тунелю Boxem

    Прагнення клієнта

     

    Нещодавно завершилося будівництво тунелю Boxem, який з’єднує провінційну дорогу та водний шлях. У цьому одинарному тунелі передбачено рух транспорту по двох полосах. Компанія Philips запропонувала технологію освітлення для тунелів TotalTunnel, яка складається з найновіших світлодіодних світильників FlowStar і системи керування TunneLogic.

    Виїзд із тунелю

    Правильне освітлення

     

    Установивши світлотехніку FlowStar, яка вирізняється тривалим строком служби та можливістю підключення до системи керування рівнем яскравості TunneLogic, ми зможемо скоротити споживання електроенергії на 34% порівняно з іншими системами для освітлення тунелів.

    Завдяки довговічності світлодіодні лампи майже не потребують технічного обслуговування. Отже, ми заощаджуємо час і гроші. А також не створюємо проблем для руху транспорту, оскільки ремонтні роботи майже не проводяться.

    Переваги

    Виїзд із тунелю
    Система керування TunneLogic

    TunneLogic

    TunneLogic – це система управління, розроблена спеціально для відстеження роботи світлодіодного обладнання та контролю за ним.

     

    Переглянути продукт

    Команда

    Провінція Оверейсел

    Муніципальна рада Зволле

    Beenen

    Компанія з монтажу

    На веб-сайт Beenen

     

    Salverda

    Підрядник

    На веб-сайт Salverda

    Пов’язані проекти