Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  CityTouch

  три острови, одна система освітлення

  Освітлення в портах,

  Тенериф, Іспанія

   

  Сьогодні адміністрація порту в Санта-Круз-де-Тенериф керує освітленням на трьох островах централізовано за допомогою програмного забезпечення CityTouch.

  Порт Тенериф уночі

  Програмне забезпечення CityTouch –
  ідеальне рішення

  для керування системою зовнішнього освітлення".

   

  Сантьяго Янес, оператор системи освітлення, порти Тенерифу

  Безпечна доріжка в кампусі High Tech Campus зі встановленими вуличними світильниками Philips
  Безпечна доріжка в кампусі High Tech Campus зі встановленими вуличними світильниками Philips

  Прагнення клієнта

   

  Сьогодні адміністрація порту в Санта-Круз-де-Тенериф керує освітленням на трьох островах централізовано за допомогою програмного забезпечення CityTouch. Але раніше вона мала проблеми. І не одну. По-перше, управління освітленням на трьох островах викликало труднощі та займало багато часу. По-друге, керівництво прагнуло покращити умови проживання для містян і привабити туристів. І нарешті потрібно було зменшити споживання електроенергії. Система CityTouch допомогла впоратися з усіма завданнями.

  Після заходу сонця починає світитися міст у кампусі High Tech Campus

  Правильне освітлення

   

  Після заміни попереднього обладнання світлодіодними лампами та впровадження програмного забезпечення CityTouch адміністрація порту скоротила споживання електроенергії на 81%. Зараз оператор керує освітленням на трьох островах з одного комп’ютера. Також керівництво належно оцінило можливість налаштовувати рівень освітлення окремо для кожного порту. Більше того, тепер непотрібно постійно відправляти ремонтні бригади для перевірки освітлювального обладнання – у систему автоматично надходить повідомлення, якщо певний світильник вийшов із ладу.

  Програмне забезпечення CityTouch призначене для керування системою вуличного освітлення. За допомогою нього оператори відстежують роботу системи зовнішнього освітлення громадських місць і керують нею. Також вони отримали змогу зберігати, відображати на графіках і аналізувати статистичні дані про роботу світильників.

   

  Докладніше про систему

  Пов’язані проекти