Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Статус ’зеленого міста’

  підтверджує мережеве освітлення

  Мережеве освітлення

  для Щецина

   

  На вулицях польського Щецина, яке ще цілком заслужено називають ’зеленим містом ’, установлено світлодіодні вуличні ліхтарі, якими керує програмне забезпечення CityTouch.

  Світло для об’єднання Щецина

  Загалом мережева система освітлення
  дозволяє скоротити витрати майже на 70%.        

  Це неймовірне досягнення для Щецина, у якому реалізується концепція інтелектуального міста ".

   

  Петр Кршистек, мер Щецина

  Світло для об’єднання Щецина
  Світло для об’єднання Щецина

  Прагнення клієнта

   

  Щоб підвищити популярність серед туристів і отримати перевагу над іншими містами, муніципальна влада Щецина почала збирати кошти в рамках пріоритетної програми Green Investment Scheme (Інвестиції в екологію (GIS)) – SOWA Energy efficient street lighting (Енергоефективне вуличне освітлення). ЇЇ метою було запровадити в місті сучасну, екологічну й економну систему освітлення.

  Світло для об’єднання Щецина

  Правильне освітлення 

   

  Загалом у місті функціонує 4985 світильників Luma, 1888 із яких під’єднані за допомогою мережевого підключення до програми CityTouch. Завдяки підтримці зв’язку з окремими світильниками, які об’єднано в єдину мережу, попередня статична система освітлення перетворилася на інтелектуальну систему, якою керує оператор із комп’ютера.

   

  • Зі світлодіодною технологією споживання електроенергії знижується на 50% порівняно з попередніми натрієвими лампами. Програмне забезпечення CityTouch дозволяє керувати близько 2000 світильників, рівень яскравості яких можна зменшувати в індивідуальному порядку залежно від погодних умов, інтенсивності руху транспорту, запланованих заходів або задля додаткової економії електроенергії.
  • Біле світло світлодіодів додає місту яскравості та ще більше прикрашає його вночі, тому на вулицях люди почуваються безпечно.
  • Модулі у світильниках Luma CityTouch Ready автоматично запускають самі світильники, передають дані про місцеположення та повідомлення про несправності через мобільну мережу загального користування. У звичайній системі керування потрібно додавати й імпортувати дані кожної одиниці світлотехніки. Нова система дозволяє уникнути цього складного та трудомісткого процесу.
  • Ще однією перевагою програмного забезпечення CityTouch є інтуїтивний інтерфейс користувача.
  • У програмі CityTouch доступні дані щодо стану всіх світильників, а також інформація про збої в роботі, якщо вони виникають. Ремонтні бригади таким чином миттєво отримують повідомлення про несправності, а отже, ефективність сервісної служби підвищується.
  • Програма CityTouch допомагає додатково заощаджувати кошти завдяки точному вимірюванню спожитих кіловатів.
  CityTouch

  CityTouch

  Програмне забезпечення CityTouch призначене для керування системою вуличного освітлення. За допомогою нього оператори відстежують роботу системи зовнішнього освітлення громадських місць і керують нею. Також вони отримали змогу зберігати, відображати на графіках і аналізувати статистичні дані про роботу світильників.

  Докладніше про систему

  Пов’язані проекти