Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Краще освітлення –

  менші витрати

  Паленсія,

  Іспанія

   

  Дізнайтеся, як у місті покращилися стандарти життя, знизилися витрати на технічне обслуговування, скоротилося споживання електроенергії та викиди вуглекислого газу.

  Яскраво освітлені нічні вулиці Паленсії

  Intelligentcity – це інноваційне

  рішення, спрямоване на оптимізацію таких якісних характеристик системи міського освітлення, як придатність для життя, безпечність, енергоефективність і зниження витрат на технічне обслуговування".
  Чоловік і дитина грають у карти на вулиці, де встановлено світильники Philips
  Люди прогулюються нічними вулицями Паленсії, освітленими обладнанням Philips

  Прагнення клієнта

   

  Враховуючи низьку якість кольоропередачі, надмірні викиди C02, а також відсутність можливостей для ефективного керування, мережа вуличного освітлення Паленсії вважалася застарілою й обтяжливою з точки зору фінансування. Бюджет потерпав від величезних рахунків за електроенергію й обслуговування, і міській владі бракувало коштів для модернізації 11 000 вуличних ліхтарів.

  Philips освітлює Паленсію

  Правильне освітлення 

   

  У пошуках економічно вигідного рішення міська рада Паленсії звернулася до енергосервісної компанії Clece. Енергосервісна компанія забезпечила початкове фінансування проекту, тому Паленсія зможе відшкодувати інвестиції за рахунок заощаджень, які надходитимуть до бюджету міста після встановлення енергоефективного освітлювального обладнання.

   

  На першому етапі модернізації в місті замінили 3139 світильників. У рамках реалізації плану дій з енергоефективності на головних вулицях і бульварах міста з’явилися світлодіодні світильники Luma, у житлових кварталах були встановлені світлодіодні світильники Selenium, а у старій частині міста – світлодіодне обладнання Villa. Віддалене зональне керування світлотехнікою здійснюється за допомогою програмного забезпечення CityTouch через радіочастотні модулі Starsense.

   

  Результати проекту просто вражаючі. Менші обсяги споживання електроенергії створюють неймовірні можливості для економічного зростання та захисту навколишнього середовища. До того ж міська рада може легко керувати рівнями освітлення в різних районах за допомогою CityTouch. Нове високоякісне освітлення з відмінною кольоропередачею гарантує безпеку та комфорт у місті. Тож тепер гості та містяни можуть насолоджуватися життям в оновленій, кращій Паленсії.

  CityTouch

  CityTouch

  Оживіть своє місто. Просте керування освітленням міста з гнучкою, динамічною системою.

  Переглянути продукт

  Атмосфера

  сучасного

  міста

  Команда

  Муніципалітет Паленсії

  Клієнт

  Ракель Лопес

  Керівники проекту – Philips

  Габріель Рубі

  Керівники проекту – Міська рада Паленсії

  Хайме Понтіго

  Керівники проекту – Clece

  Пов’язані проекти