Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Яскрава подорож

  на роботу

  Кампус High Tech Campus,

  Нідерланди

   

  Дізнайтеся, як освітлення допомагає безпечно дістатися до кампусу High Tech Campus.

  Міст у кампусі High Tech Campus із яскравими світильниками Philips для зовнішнього освітлення

  High Tech Campus в Ейндговені –
  це містечко міжнародного значення.

  Philips й інші компанії проводять тут новаторські дослідження, а також розробляють інноваційні продукти й технології".
  Безпечна доріжка в кампусі High Tech Campus зі встановленими вуличними світильниками Philips
  Після заходу сонця починає світитися міст у кампусі High Tech Campus

  Прагнення клієнта

   

  High Tech Campus – це всесвітньо відомий центр інноваційних розробок. Тут працюють передові технологічні компанії, які створюють майбутнє. Спільнота налічує 10 000 фахівців із різних сфер діяльності. Philips, як компанія-засновниця цього невеличкого містечка, скористалася можливістю за допомогою освітлення створити гостинну атмосферу.

  Правильне освітлення

   

  У кампусі потрібно було встановити систему освітлення, яка б допомогла співробітникам орієнтуватися на пішохідних і велосипедних доріжках, загальна довжина яких складає 15 км ( якщо не враховувати два мости через озеро).

   

  Але для такого особливого проекту не пасувало комерційне рішення для зовнішнього освітлення. Компанія Philips створила спеціальне обладнання зі світлодіодними лампами Luxeon потужністю 12 Вт, яке встановили по всій довжині мостів. Світло, відбиваючись від бокових стінок і синтетичного покриття, яскраво освітлює шлях і створює незвичайний світловий ефект.

   

  Уздовж пішохідних і велосипедних доріжок розміщено інші спеціальні світильники Philips, які отримали назву Paddenstoel (гриб) через свою форму, яка дійсно нагадує гриб. З обох сторін доріжок кожен світильник висотою 30 см зі світлодіодними лампами Luxeon освітлює ділянку радіусом 15 метрів.

   

  Загалом на всіх доріжках розміщено 400 таких світильників-грибів. Тож співробітники можуть безпечно та комфортно пересуватися кампусом.

  Пов’язані проекти