Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Безпечніші дороги,

  менші рахунки за електроенергію

  Житлові квартали,
  Енкопінг, Швеція

     

  Дізнайтеся, чому після встановлення в Енкопінгу енергоефективних світильників місцеві мешканці почуваються безпечніше на вулицях.
  Яскраве міське освітлення від Philips на вулиці в житловому кварталі Енкопінга (Швеція)

  Термін служби світлодіодних світильників дуже довгий, 
   

  тому важливо співпрацювати з перевіреною компанією, яка вже тривалий час пропонує свої послуги на ринку. Оскільки місцеві органи влади мають зобов’язання перед платниками податків, вони повинні враховувати надійність компанії, до якої звертаються. Philips – першокласний партнер, який надає високоякісну підтримку."

   

  Кйелл-Ове Карлссон, координатор проекту з освітлення, компанія Vattenfall Service AB

  Прагнення клієнта


  Влада Енкопінга дбає про містян. Щоб гарантувати безпеку водіїв і пішоходів у нічний час, очільники міста вирішили встановити на вулицях надійне та якісне освітлення. Але при цьому також необхідно було скоротити витрати на електроенергію. Компанії Philips доручили знайти оптимальне рішення.
  Вуличний світильник зблизька (Енкопінг, Швеція)

  Правильне освітлення

  В Енкопінгу вже не вперше модернізують систему освітлення. Раніше міська рада замінила певну кількість ртутних ламп на металогалогенні світильники та натрієві лампи високого тиску. З того часу керівництво міста переконалося в перевагах інноваційного освітлення та звернулося до Philips із проханням замість 3000 ртутних ламп, що залишилися, установити світлодіодні світильники.

   

  Вуличні світильники ClearWay стали оптимальним рішенням для Енкопінга. Тепер пішоходи та водії вільно пересуваються містом у нічний час, оскільки кожен метр вулиць яскраво освітлений. Більше того, нове освітлювальне обладнання енергоефективніше та не шкодить навколишньому середовищу. Попередні світильники споживали до 70 Вт, а нові світлодіодні лампи використовують лише 27 Вт, а в режимі приглушення – 20 Вт.

   

  Не менш важливу роль у скороченні витрат відіграють інноваційні контролери Dynadimmer. Приблизно о 21:00 система знижує яскравість світильників до 70%, а опівночі – до 50%. О 04:00 рівень яскравості знову підвищується до 70%, а з 06:00 вони починають працювати на повну потужність. Система керування Dynadimmer F2 дозволяє Енкопінгу заощаджувати до 32% електроенергії.

   

  Нове обладнання створює привітну атмосферу на вулицях. При цьому загальне електроспоживання скоротилися на 348 000 годин на рік.

  Безпечні вулиці
  в нічний час

  Команда

  Міська рада Енкопінга

  Клієнт

  Vattenfall Services Nordic AB

  Підрядник

  Пов’язані проекти