Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Наша

  мета –

  енергоефективність

  Q8 Qvik to go,
  Копенгаген, Данія


  Дізнайтеся, як енергоефективне освітлення допомагає Q8 заощаджувати електроенергію.
  Каса в магазині Q8 Qvik to go з енергоефективним освітлювальним обладнанням Philips

  З новим
  освітленням

  споживання електроенергії скоротилося, а атмосфера в магазинах стала привітнішою".

   

  Мортен Уттруп, менеджер проекту й архітектор, Q8

  Різноманітне світлодіодне обладнання Philips для заправних станцій допомагає заощаджувати електроенергію в магазині Q8 Qvik to go (Копенгаген)
  Холодильники в магазині Q8 Qvik to go з енергоефективним освітлювальним обладнанням Philips

  Прагнення клієнта

   

  Мережа заправних станцій Q8 дбає про довкілля. У рамках природоохоронних ініціатив власники бренду модернізували 90 своїх АЗС, перетворивши їх на екологічні об’єкти Qvik to go. Чи довело нове світлодіодне обладнання свою енергоефективність?

  Обладнання Philips для заправних станцій на стелі в магазині Q8 Qvik to go

  Правильне освітлення 


  Мережа АЗС Q8 постійно впроваджує інноваційні рішення. Серед них – утилізація тепла, зниження споживання води й кількості відходів, рекуперація води, що використовується на автомийках, і зменшення витрати електроенергії. Сучасне освітлення для заправних станцій мало відіграти важливу роль у заощадженні електроенергії.

   

  Компанія Philips взялася до справи. Нове світлодіодне обладнання мало працювати за принципом регулювання яскравістю відповідно до рівня денного світла, яке потрапляє в приміщення. У сутінках і надвечір використовується менше електроенергії, оскільки обладнання може працювати в економному режимі та створювати при цьому помітну різницю між освітленням усередині та ззовні.

   

  У магазинах для підсвічування товарів використовуються вбудовані світлодіодні панелі й точкові світильники StyliD, які вирізняються відмінною кольоропередачею. На території заправних станцій з’явилися світильники CitySwan. Вони освітлюють термінали. У 2010–2011 р.р. ця світлотехніка отримала загальне визнання на конкурсі дизайну в Данії. У цій моделі використовуються світлодіодні лампи MASTER LEDbulb потужністю 8 Вт, які забезпечують якісне яскраве освітлення та споживають мінімальну кількість електроенергії.

   

  Нова світлотехніка надзвичайно енергоефективна. Завдяки зниженню витрат на технічне обслуговування інвестиції буде відшкодовано дуже швидко – протягом трьох років. Окрім того, світлодіодне обладнання працює в п’ять разів довше порівняно зі звичайними лампами.s.

  Приваблюючи
  клієнтів
  світлом

  Команда

  Kuwait Petroleum (Данія) A/S

  Клієнт

  На веб-сайт

  Пов’язані проекти