Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Цілковите перевтілення

  заправної станції завдяки світлу

  Заправна станція BP

  Тілбург, Нідерланди

   

   

  Дізнайтеся, чому саме завдяки світлу клієнти заправної станції BP в Тілбурзі почуваються комфортно.

  Philips і BP

  Економія електроенергії

  така ж важлива,

  як і атмосфера затишку. Але найважливіше – це рівень обслуговування клієнтів. Потрібно було створити такі умови, щоб виникало бажання затриматися в магазині. І компанія Philips допомогла реалізувати цей задум".

   

  Йост ван Арденне, менеджер об’єктів BP Europe SE, BP, Нідерланди

  Приємна атмосфера в магазині з енергоефективним освітленням Philips
  Гарний вигляд продуктів з освітленням Philips для холодильників

  Прагнення клієнта

   

  Компанія BP дбає про своїх клієнтів. Вирішивши повністю модернізувати зовнішній вигляд однієї із заправних станцій, у компанії шукали спосіб покращити умови обслуговування водіїв. З огляду на суворі вимоги до роботи станції рішення мало бути інноваційним і енергоефективним, а також гарантувати високий рівень безпеки персоналу.

  Крамниця зі спеціальним освітленням Philips на заправній станції

  Правильне освітлення

   

  Маючи лише в Нідерландах 400 АЗС, BP є однією з найбільших компаній на паливному ринку країни. Власники BP почали співпрацювати з Philips, зваживши наш рівень технічної підтримки, широкий асортимент якісних продуктів і послуг, а також інновації у сфері освітлення, розробкою яких ми займаємося вже тривалий час. Коли справа дійшла до модернізації заправної станції BP в Тілбурзі, ми готові були взятися й за таку роботу.

   

  У приміщеннях станції було встановлено яскраве світлодіодне обладнання. Стельові світильники LuxSpace створили приємну атмосферу, яка привітно зустрічає клієнтів магазину. Якщо люди відчуватимуть затишок, то найімовірніше затримаються всередині й уважно роздивляться господарчі товари та продукти харчування. Акцентуючи увагу на товарах за допомогою світла, можна зацікавити клієнтів, а також надати продукції привабливого вигляду.

  Для освітлення території станції, зони під навісом і терміналу ми використали світлодіодні світильники Mini 300 і Petrol. Гарно освітлена зона під навісом не лише стала затишнішою – тепер персонал тут почувається безпечніше, оскільки водії чітко бачать усе навкруги. Тривалий строк служби світлодіодного обладнання означає, що співробітники не мають їх замінювати. Іншими словами, більше жодних робіт на хитких драбинах.

   

  Щороку витрати електроенергії на кожній станції коштують компанії BP 28 000 євро. З енергоефективним обладнанням Philips витрати BP скоротилися на 40%.
   

  Пов’язані проекти