Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Надійність
  24 години на добу

  Заправна станція BP, Краків, Польща

   

  Дізнайтеся, як завдяки обладнанню для освітлення заправних станцій BP Krakow заощаджує електроенергію.

  Холодильники в магазині на заправній станції BP в Кракові (Польща)

  Цілісні
  світлодіодні рішення

  не лише допомагають заправним станціям, що працюють цілодобово, знизити витрати на електроенергію, а й привертають увагу клієнтів до товарів у гарно освітленому магазині та спонукають їх до покупок. Професійне освітлення створює комфортні й безпечні умови для власників транспортних засобів і, що не менш важливо, популяризує бренд мережі АЗС".

   

  Вітольд Антосевич, менеджер із роботи з клієнтами, відділ роздрібної торгівлі та сфери обслуговування – Світлотехніка Philips

  Прагнення клієнта

   

  Бачачи заправні станції BP, мешканці Польщі завжди прагнуть туди завітати. BP – не просто місце, де поповнюють запаси пального, тут відпочивають у кафе, що розташовуються на території, або купують потрібні речі в магазині. Чи вдалося за допомогою світла створити привітну атмосферу для водіїв і водночас заощадити електроенергію?

  Правильне освітлення

   

  За задумом компанії BP нове освітлення на заправних станціях мало вирішити низку питань: насамперед створити яскраву й жваву атмосферу, а також усунути проблеми, пов’язані з енергоефективністю й довговічністю. Для цілодобових заправних станцій також важливо було максимально знизити потребу в технічному обслуговуванні.

   

  Світлодіодна технологія стала ідеальним рішенням. Спочатку ми встановили світлодіодні світильники Petrol, які оживляють атмосферу в магазині, гарно освітлюють продукти й надають їм привабливого вигляду. Оптичні параметри ламп налаштовано таким чином, щоб від товарів неможливо було відірвати погляд. Оскільки світлодіодне обладнання не виділяє тепло, системи кондиціонування повітря та холодильники працюють у звичайному режимі, а BP марно не витрачає кошти.

   

  Для акцентного підсвічування товарів у всіх інших зонах використовуються світильники StyliD Mini й LuxSpace Mini. Чисте світло цього обладнання забезпечує оптимальну кольоропередачу, завдяки чому товари притягують погляд. Нове освітлення оживило станції. Водії охоче заїжджають сюди, щоб насолодитися приємною атмосферою, відпочити й поповнити запаси пального.

   

  Світлодіодне обладнання LuxSpace і Petrol відзначається високим рівнем надійності. Зі строком служби, який становить 50 000 годин, регулярно замінювати світильники не потрібно.

  Команда

  BP Europa SE

  Клієнт

  На веб-сайт

  Яскраві подорожі
  завдяки світлу

  Пов’язані проекти