Пропозиції

  Надійність
  24 години на добу

  Заправна станція BP, Краків, Польща

   

  Дізнайтеся, як завдяки обладнанню для освітлення заправних станцій BP Krakow заощаджує електроенергію.

  Холодильники в магазині на заправній станції BP в Кракові (Польща)

  Цілісні
  світлодіодні рішення

  не лише допомагають заправним станціям, що працюють цілодобово, знизити витрати на електроенергію, а й привертають увагу клієнтів до товарів у гарно освітленому магазині та спонукають їх до покупок. Професійне освітлення створює комфортні й безпечні умови для власників транспортних засобів і, що не менш важливо, популяризує бренд мережі АЗС".

   

  Вітольд Антосевич, менеджер із роботи з клієнтами, відділ роздрібної торгівлі та сфери обслуговування – Світлотехніка Philips

  Прагнення клієнта

   

  Бачачи заправні станції BP, мешканці Польщі завжди прагнуть туди завітати. BP – не просто місце, де поповнюють запаси пального, тут відпочивають у кафе, що розташовуються на території, або купують потрібні речі в магазині. Чи вдалося за допомогою світла створити привітну атмосферу для водіїв і водночас заощадити електроенергію?

  Правильне освітлення

   

  За задумом компанії BP нове освітлення на заправних станціях мало вирішити низку питань: насамперед створити яскраву й жваву атмосферу, а також усунути проблеми, пов’язані з енергоефективністю й довговічністю. Для цілодобових заправних станцій також важливо було максимально знизити потребу в технічному обслуговуванні.

   

  Світлодіодна технологія стала ідеальним рішенням. Спочатку ми встановили світлодіодні світильники Petrol, які оживляють атмосферу в магазині, гарно освітлюють продукти й надають їм привабливого вигляду. Оптичні параметри ламп налаштовано таким чином, щоб від товарів неможливо було відірвати погляд. Оскільки світлодіодне обладнання не виділяє тепло, системи кондиціонування повітря та холодильники працюють у звичайному режимі, а BP марно не витрачає кошти.

   

  Для акцентного підсвічування товарів у всіх інших зонах використовуються світильники StyliD Mini й LuxSpace Mini. Чисте світло цього обладнання забезпечує оптимальну кольоропередачу, завдяки чому товари притягують погляд. Нове освітлення оживило станції. Водії охоче заїжджають сюди, щоб насолодитися приємною атмосферою, відпочити й поповнити запаси пального.

   

  Світлодіодне обладнання LuxSpace і Petrol відзначається високим рівнем надійності. Зі строком служби, який становить 50 000 годин, регулярно замінювати світильники не потрібно.

  Команда

  BP Europa SE

  Клієнт

  На веб-сайт

  Яскраві подорожі
  завдяки світлу

  Пов’язані проекти