Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Безпечніші

  райони міста Уіган  

  Центр міста Уіган,
  Ланкашир, Великобританія


  Дізнайтеся, як світлодіодне освітлення зробило центр міста Уіган безпечнішим уночі.
  Безпечна та яскрава центральна частина міста Уіган з енергоефективним світлодіодним обладнанням Philips

  Компанія Philips запропонувала
  рішення,

  яке не лише дозволяє знизити вуглецеві викиди, а й забезпечує оптимальне освітлення. З новим світлодіодним обладнанням люди почуваються безпечніше й затишніше на нічних вулицях. Також це сучасне рішення вигідно підкреслює доречність об’єктів і матеріалів, які були використані під час реконструкції й додали шарму оновленому архітектурному ландшафту міста".

   

  Кейт Бенсон, менеджер проекту освітлення міського ландшафту, рада міста Уіган

  Світлодіодні світильники SpeedStar від Philips для безпеки в центральній частині міста Уіган

  Прагнення клієнта


  Уіган – місто, яке не залишається осторонь новітніх розробок. Прагнучи знизити витрати та зберегти довкілля, міська рада почала переглядати варіанти енергоефективного освітлення. Чи вдалося за допомогою світлодіодного освітлення виконати головне завдання – гарантувати безпеку водіїв і пішоходів?

  Правильне освітлення

   

  Безпека на вулиці є пріоритетним завданням для міста Уіган. Рада будь-що прагнула створити такі умови, за яких люди комфортно почувалися б на вулицях у нічний час. Правильне освітлення дозволяє більш чітко бачити людей і розрізняти об’єкти. Окрім того, під час зйомки камерами спостереження якість відео покращується завдяки білому світлу від ліхтарів. Належне освітлення може відлякати злочинців, що сприяє зниженню кількості правопорушень.

   

  Зі світлодіодними світильниками SpeedStar вулиці Уігана повністю змінилися. Чітке біле освітлення забезпечує чудову видимість для пішоходів і водіїв: водії добре бачать, що відбувається на дорозі, а мешканці міста почуваються безпечно на вулицях. Світло також підкреслює нові об’єкти й архітектурний ландшафт, у модернізацію якого рада інвестувала значні кошти.

   

  Керування новою мережею освітлення міста здійснюється через центральну систему, яка дозволяє заощаджувати електроенергію. Вона забезпечує належний рівень освітлення в потрібний час. У робочі дні світильники працюють в економному режимі, а на вихідних, коли активізується нічне життя, вмикаються на повну потужність. Щоб надійно закріпити світильники SpeedStar на стінах і мінімізувати вплив вібрації на них, у компанії Philips розробили спеціальний кронштейн.

   

  Завдяки яскравому освітленню на вулицях міста тепер значно безпечніше. До того ж енергоефективне освітлення знижує викиди вуглекислого газу в Уігані, а місто сплачує менші рахунки за електроенергію.

  Світло, яке
  дарує людям

  затишок
     

  Команда

  Рада міста Уіган

  Клієнт

  На веб-сайт

  Пов’язані проекти