Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Рішуче ’Ні! ’
  темним вулицям

  Салобре, Іспанія

   

  Дізнайтеся, наскільки безпечнішими стали нічні вулиці міста Салобре з освітленням Philips.

  Люди поруч із мостом у Салобре (Іспанія)

  Результати
  вражають:

  споживання електроенергії скоротилося на 72%, дозволивши нам щороку сплачувати за електроенергію й обслуговування лише 4900 євро. Раніше загальна сума витрат дорівнювала 23 259 євро, а тепер видатки бюджету на освітлення складають 4800 євро на рік. Окрім того, віднині щороку атмосферу не забруднює 29 тонн вуглецевих викидів".

   

  Компанія з енергетичних послуг Gas Natural Fenosa

  Вузька вулиця в Салобре, добре освітлена спеціальним обладнанням Philips
  Міст із системою підсвічування в Салобре

  Прагнення клієнта

   

  У місті Салобре потрібно було модернізувати систему освітлення. Установлені на той момент світильники споживали надмірну кількість електроенергії, а примітивні системи управління не дозволяли освітлювати певні зони в місті після опівночі. На допомогу прийшли новітні технології.

  Світлодіодні світильники CitySoul Philips для вулиць

  Правильне освітлення

   

  Вигравши відкритий тендер, енергетична компанія Gas Natural Fenose ініціювала проведення в Салобре передову програму зі скорочення споживання електроенергії. Результати перевірок показали, що 75% ліхтарів у Салобре неефективні й використовують додаткове електромагнітне обладнання. Тому в місті вирішили замінити старе обладнання для освітлення вулиць і запропонували компанії Philips надати технологічне рішення для реалізації проекту.

   

  Тож невдовзі на вулицях замість застарілого обладнання з’явилися інноваційні й ефективні світильники. Для освітлення доріг установили світлодіодні лампи CitySoul потужністю 49 Вт, а недієві точкові освітлювачі замінили 350 світильників FaroleVilla й Mini Iridium. Нове обладнання відрізняється значно вищим рівнем енергоефективності; воно створює атмосферу затишку та безпеки для містян. Навколо річки були встановлені світлодіодні прожектори, промені яких тепер малюють неймовірні яскраві образи на воді. Ці картини тепер споглядають усі охочі на мосту Салобре.

   

  Неабиякою цінністю стала й нова система керування CityTouch. Інтуїтивний інтерфейс користувача спрощує контроль за роботою світильників. У цій програмі також можна аналізувати й перевіряти показники зниження споживання електроенергії. Компанія Philips запропонувала розширену гарантію для цього комплексного рішення з освітлення, яка діятиме протягом наступних десяти років після укладення договору, а також план з оновлення для оптимальної роботи обладнання протягом усього строку служби.

   

  Нова система забезпечує зручне освітлення протягом усієї ночі. Жителі міста насолоджуються прекрасним ландшафтом Салобре, а нові ліхтарі споживають на 72% менше електроенергії, ніж попередня система.

  • eW Graze EC Powercore
   eW Graze EC Powercore
   Некоторые наружные архитектурные элементы требуют мягкого освещения, заполняющего пустоты. Graze ЕС Powercore сочетает в себе мягкий свет с зарекомендовавшей себя долговечной конст...

  CityTouch

  Програмне забезпечення CityTouch призначене для керування системою вуличного освітлення. За допомогою нього оператори відстежують роботу системи зовнішнього освітлення громадських місць і керують нею. Також вони отримали змогу зберігати, відображати на графіках і аналізувати статистичні дані про роботу світильників.

  Докладніше про систему

  Нове обличчя
  міста
   

  Команда

  Gas Natural Fenosa  

  Клієнт

  Салобре, Іспанія

  Муніципальна рада

  Пов’язані проекти