Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  На шляху до екологічної безпеки відсьогодні й

  назавжди 

  Мехелен,

  Центр міста

   

  Дізнайтеся, як зі світлодіодним обладнанням Мехелен став зразковим екологічним містом.

  Яскраво освітлена вулиця з обладнанням Philips в історичному центрі міста Мехелен

  Прагнення клієнта

   

  Очільники Мехелена, чарівного осередку культурно-історичної спадщини Бельгії, вирішили оновити одну зі складових інфраструктури міста. Щоб підкреслити естетику міського середовища та запровадити енергоефективні технології, у квітні 2012 року рада вирішила модернізувати міське освітлення. Чи вдалося компанії Philips надати надійне та довговічне рішення?

  Обладнання Philips освітлює вулицю, що пролягає поруч із каналом

  Компанія Philips надала
  унікальне, вражаюче

  й водночас енергоефективне рішення. Світлодіодне освітлення ще краще підкреслює архітектурну спадщину Мехелена, а з практичної точки зору 15 років гарантії переконливо доводять, що це обладнання є екологічним і витримає перевірку часом".

   

  Барт Сомерс, мер міста

  Правильне освітлення

   

  Збереження багатої культурної спадщини й підкреслення краси міського ландшафту стало лише частиною завдання для компанії Philips. Не менш важливо було гарантувати, що місто інвестує в довговічне рішення. З огляду на поставлені цілі ми визначили, що запорукою успішної реалізації проекту є профілактичне обслуговування, необмежений доступ до запасних частин і безперервна технічна підтримка.


  Компанія Philips запропонувала ідеальне рішення. Для системи міського освітлення ми розробили спеціальне рішення під назвою LunaVision. Ці інноваційні світильники були встановлені на стінах будівель. Вони забезпечують оптимальну видимість, а також дарують відчуття комфорту й безпеки. Розташоване на значній висоті обладнання яскраво й чітко освітлює все навкруги, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. 

   

  Постійну підтримку надає служба Philips LifeCycle Services. Відповідно до угоди щодо сервісного обслуговування впродовж наступних 15 років місто Мехелен користуватиметься послугами служби технічної підтримки, які, зокрема, включають модернізацію світильників відповідно до нових стандартів у галузі світлодіодних технологій. Підводячи підсумки, можна сказати, що під час реалізації проекту було виконано всі завдання, а Мехелен тепер є екологічним містом.


  Енергоефективне освітлення та постійна технічна підтримка LifeCycle гарантують зниження витрат на електроенергію й обслуговування на 45% порівняно з попередньою системою.

  Пов’язані проекти