Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Тепер легко

  запам’ятати

  паркувальне місце

  Автостоянка P-Hämppi,
  Тампере, Фінляндія


  Дізнайтеся, як з обладнанням, що створює ефект розсіювання світла, водіям стало легше орієнтуватися на автостоянці P-Hämppi.
  Водії швидко орієнтуються на автостоянці завдяки зонам, що підсвічуються різними кольорами

  Клієнти
  вкрай позитивно

  відгукуються про автостоянку. Вона перетворилася на нове визначне місце в Тампере, яким усі захоплюються".

   

   Пасі Невалайнен, менеджер об’єкта, Finnpark Oy

  Для освітлення автостоянки P-Hämppi компанія Philips застосувала ефект розсіювання світла
  Унікальна атмосфера на критій автостоянці P-Hämppi з новим освітленням Philips

  Прагнення клієнта

   

  Власники автостоянки P-Hämppi прагнули перетворити її на унікальне місце. Для цього потрібне було освітлення, яке б зробило паркувальну зону комфортнішою, створило відчуття вільного простору та допомогло тут орієнтуватися. Освітлення також мало бути досить яскравим, щоб камери ефективно реєстрували номерні знаки. Чи могла б технологія світлодіодного освітлення допомогти в цьому випадку?

  Яскраво освітлені світильниками Philips ColorGraze PowerCore і eW Graze Powercore поверхи автостоянки P-Hämppi

  Правильне освітлення 


  На критій двоповерховій автостоянці довжиною 650 метрів можна було реалізувати низку ідей із декоративного й водночас функціонального освітлення. Власники будівлі також були зацікавлені в екологічно безпечній світлодіодній технології. Тож компанія Philips почала встановлювати світильники ColorGraze PowerCore і eW Graze Powercore, заповнюючи завдяки ефекту розсіювання світла кожен куточок автостоянки яскравими кольорами.

   

  "Ми хотіли, щоб світло розтікалось арками залу, схожого на склепіння печери, – розповідає Тімо Меуронен, архітектор компанії Aihio-arkkitehdit, який брав участь у проекті. – На іншому поверсі завдяки різнокольоровому освітленню окремих зон водії швидко пригадують, де вони залишили свої автомобілі".

   

  З новим освітленням на автостоянці панує радісна атмосфера, у яку так і хочеться зануритися. До того ж поділ простору на окремі майданчики за кольорами допомагає водієві швидко зорієнтуватися та знайти свій автомобіль. Окрім того, освітлення відповідає умовам щодо експлуатації. За допомогою нього камери легко фіксують номерні знаки транспортних засобів. Наостанок слід згадати підключену до локальної мережі систему Light System Manager, яка коригує рівні яскравості освітлення, якщо в залах є люди.

   

  P-Hämppi – перша в Європі багатоповерхова автостоянка, яка повністю перейшла на світлодіодне освітлення. Енергоефективне освітлення для автостоянок дозволило значно знизити витрати.

  • ColorGraze QLX Powercore
   ColorGraze QLX Powercore
   Линейные прожекторы для освещения многоэтажных фасадов, поверхностей, малых архитектурных элементов, вывесок и омывающей подсветки стен. Отличаются низким энергопотреблением. Освещ...
  • eW Graze QLX Powercore
   eW Graze QLX Powercore
   Многие объекты архитектуры нуждаются в линейных прожекторах, способных освещать несколько этажей с минимальными перепадами уровня освещенности и с более низкими энергозатратами. Вл...

  Світло, що
  вказує дорогу
  водіям

  Команда

  Finnpark Oy

  Клієнт

  На веб-сайт

  Aihio-arkkitehdit

  Дизайн освітлення

  На веб-сайт

  Пов’язані проекти