Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Екологічно безпечне освітлення –

  довговічність і оптимальна видимість

  Автостоянка NH Hoteles Eurobuilding,
  Мадрид, Іспанія


  Дізнайтеся, як світлодіодне освітлення на автостоянці готелю NH Hotel у Мадриді забезпечує гарну видимість для водіїв.
  Автомобілі на стоянці NH Hoteles, освітленій обладнанням Philips

  Світлодіодні лампи LEDtube
  від Philips

  відповідають усім вимогам, а також знижують споживання електроенергії та витрати на обслуговування. Більше того, серед безлічі варіантів, доцільність яких ми перевіряли, саме обладнання Philips, завдяки його надійності, якості й ефективності, виявилося найкращим".

   

   Хуан Антоніо Кабаллеро, голова технічного відділу, NH Hoteles

   Автостоянка NH Hoteles Eurobulding зі спеціальним освітлювальним обладнанням Philips
   Авто на виїзді зі стоянки NH Hoteles, де встановлено енергоефективне світлодіодне обладнання Philips

  Прагнення клієнта

   

  Власники мережі готелів NH відповідально ставляться до питань сталого розвитку. Щоб зменшити споживання електроенергії, у компанії вирішили замінити флуоресцентні лампи. Чи вдалося світлотехніці Philips вибороти перше місце серед інших 17 брендів, які змагалися за головний приз – освітлення автостоянки готелю в Мадриді?

  Правильне освітлення 


  Згідно з екологічним планом на 2008–2012 р. р., у готелі потрібно було модернізувати систему освітлення. Окрім зниження споживання електроенергії, також планувалося впровадити систему раціонального використання води, удосконалити принципи утилізації відходів і активно застосовувати відновлювальні джерела енергії. Щоб реалізувати ці ідеї, власники мережі готелів заснували клуб Sustainable Supplier Club (Партнери зі сталого розвитку), почесним членом якого стала компанія Philips.

   

  Завдання проекту з освітлення полягало в запровадженні низки рішень, які б дозволили заощадити електроенергію та реалізувати цілі сталого розвитку. При цьому компанія прагнула будь-що зберегти незмінно якісний рівень освітлення. У пошуках найкращого рішення власники готелю протестували 17 різних пропозицій щодо освітлення автостоянки.

   

  Жодному іншому обладнанню не вдалося перевершити світлодіодні лампи Philips MASTER LEDtube. Відповідно до результатів випробувань, ця технологія забезпечує оптимальний рівень освітлення й максимальну економію електроенергії. Таке поєднання виявилось ідеальним. Якість освітлення, дизайн і надійність обладнання підтвердили, що вибір клієнта правильний. Загалом ми встановили 305 ламп MASTER LEDtube. Тепер завдяки оптимальній світловій температурі на автостоянці водії добре бачать усе навкруги.

   

  Нове енергоефективне обладнання споживає на 40% менше електроенергії порівняно з традиційними альтернативами. До того ж строк служби світильників вражає – до 40 000 годин. Минуло півтора року після монтажу, а жодна лампа не вийшла з ладу.

  • MASTER LEDtube EM/Mains
   MASTER LEDtube EM/Mains
   Philips MASTER LEDtube состоит из светодиодного источника света в традиционном форм-факторе люминесцентного светильника. Благодаря уникальному дизайну, его совершенно невозможно от...

  Високий рівень безпеки
  на автостоянці

  Команда

  Мережа NH Hoteles, готель NH Eurobuilding

  Клієнт

  Пов’язані проекти