Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Світло

  в кожному куточку

  Автостоянка Eiteren,

  Нідерланди

   

  Дізнайтеся, як із водонепроникним освітлювальним обладнанням крита автостоянка Eiteren стала безпечнішим місцем.

   Усміхнена жінка на фоні транспорту на автостоянці Eiteren, освітленій обладнанням Philips

  "Світлодіодне освітлення
  більш енергоефективне,

  ніж традиційне. Особливо якщо рівень яскравості зменшується, коли в приміщенні немає людей. Ми заощаджуємо 50-60% коштів на електроенергії й технічному обслуговуванні, а також досягли оптимального рівня безпеки із системою регулювання яскравості".

   

  Інге Рейндерсма, рада міста Ійссельстейн

   Чоловік на сходах автостоянки Eiteren, освітленій обладнанням Philips

  Прагнення клієнта

   

  Рада Ійссельстейна однаково дбає про жителів і гостей міста. Прагнучи покращити вигляд центральної частини міста, його очільники вирішили модернізувати місцеві об’єкти інфраструктури, тому в рамках проекту почали розробляти план яскравого освітлення автостоянки. Але чи може світлотехніка одночасно бути ефектною, створювати відчуття безпеки та бути рентабельною?  

   

  Крита автостоянка та служба інформації з установленою світлотехнікою Philips

  Правильне освітлення 

   

  Підземну автостоянку Eiteren, розраховану на 208 машин, потрібно було дуже яскраво освітити. Рада міста Ійссельстейн знайшла рішення. Спочатку виникла ідея встановити флуоресцентні лампи неперервною лінією. Але задум провалився з кількох причин: надто висока яскравість обладнання, незадовільна система регулювання, а також величезні кошти, потрібні для її належної роботи.

   

  На допомогу прийшла світлодіодна технологія. Установивши на стелі світильники Pacific LED2, удалося створити бажану єдину лінію освітлення й уникнути вищеназваних проблем. Тож початковий дизайн було збережено. З водонепроникним обладнанням уся автостоянка наповнена яскравим і чистим світлом, тож тут тепер просто приємно бути. Світильники відрізняються чіткими налаштуваннями яскравості та безпроблемним установленням.

   

  Ідею довершили яскраві світлодіодні, стійкі до механічних пошкоджень світильники Gondolas, які було розміщено на стелі перед в’їздом до автостоянки. Зараз вони зустрічають водіїв приємним сяйвом. Нова система перетворила автостоянку на безпечніше та приємніше місце, кожен куточок якої яскраво освітлений.

   

  Світлодіодне обладнання більш енергоефективне порівняно зі звичайною світлотехнікою. Воно надає аналогічний рівень яскравості, споживаючи при цьому менше електроенергії. За допомогою системи керування, яка автоматично знижує рівень яскравості ламп, коли в приміщеннях немає людей, удається уникнути додаткових витрат.  

  Пов’язані проекти