Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Виставковий зал
  , у якому відчувається стиль

  Виставковий зал Haworth,
  Париж, Франція

   

  Погляньте, яким сяяння наповнює виставковий зал Haworth сучасна світлотехніка.

  Сучасні світильники у виставковому залі Haworth

  Саме
  винятковий стиль

  є визначальною рисою будівлі. Тут, як і в меблях компанії Haworth, переплітаються класичні лінії й вишукане оздоблення. Це місце випромінює естетику, яка так приваблює архітекторів, дизайнерів і гостей з інших країн. Це справжній витвір мистецтва, який уособлює всі риси талановитої людини та засновника компанії Річарда Хауорта, а також ідеально віддзеркалює історію й цінності компанії Haworth".

   

  Еммануель Дітріх, дизайнер

  Яскраво освітлений виставковий зал Haworth зі світлотехнікою Philips для офісів
  Виставковий зал Haworth з обладнанням Philips для освітлення офісів і системами керування світлотехнікою

  Прагнення клієнта

   

  Компанія Haworth давно займається дизайном меблів. Вичерпні знання про офіси, дизайн і планування потрібно було втілити в новому виставковому залі, презентації в якому мали вражати відвідувачів. Чи вдалося за допомогою рішень Philips представити продукцію в правильному світлі, створити відчуття виключного комфорту без надмірних витрат?

  Правильне освітлення

   

  Компанія Haworth і стиль – нероздільні поняття. Новим пристанищем цього дуету стала будівля в стилі арт-деко в Парижі. Її архітектура справляє неймовірне враження. Тут, як і в меблях компанії Haworth, переплітаються класичні лінії й вишукане оздоблення. Тож лише першокласна система освітлення могла підкреслити вишуканий смак приміщення.

   

  Компанія Philips спільно з Haworth почала реалізовувати грандіозний план освітлення офісів і виставкових залів загальною площею 1300 кв. м. Саме світлодіодне обладнання забезпечило максимальний комфорт для відвідувачів і співробітників. М’яке й водночас жваве світло обладнання DayWave створило привітну атмосферу. Ці світильники не мають ефекту мерехтіння, тому їх найкраще встановлювати в офісах. Їх світло приємне для очей, тож люди не так швидко стомлюються.

   

  Для декоративного підсвічування залу зі скляною стелею ми використали світильники iColor Cove. Вони наповнюють приміщення пульсуючими кольорами, якими хочеться милуватися. Щоб привернути увагу до стін за допомогою акцентного підсвічування, по периметру у всіх кімнатах з’явилася світлотехніка Daysign. Вона також підвищує загальний рівень освітлення в приміщеннях.

   

  Стильні офіси компанії Haworth стали ще привабливішими з новою системою освітлення. Система керування Dynalite дозволяє персоналу за допомогою вбудованих у меблі сенсорних екранів легко налаштовувати параметри освітлення відповідно до власних потреб.

  • iColor Cove QLX
   iColor Cove QLX
   iColor Cove QLX – это компактный линейный светодиодный светильник, излучающий свет насыщенного цвета и позволяющий создавать динамические эффекты в альковах, акцентных зонах и друг...

  З правильним освітленням
  перше враження завжди приємне

  Команда

  Haworth

  Клієнт
  На веб-сайт

  Еммануель Дітріх

  Дизайнер
  На веб-сайт

  Веронік Лево-Груа

  Архітектор

  Пов’язані проекти