Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Ультрасучасні
  офіси

  Офіс Strijp-S, Ейндговен, Нідерланди

   

  Дізнайтеся, як енергоефективне освітлення створює приємну атмосферу в офісі Strijp-S.

  Яскраво освітлений за допомогою обладнання Philips коридор офісу Strijp-S

  Прагнення клієнта

   

  Strijp-S – мозковий центр інновацій. Колишній бізнес-парк Philips, який розміщено на околицях Ейндговена, перетворюється на центр міста. Щоб підкреслити атмосферу сучасності, компанія Philips запропонувала обладнати офіс інноваційною світлодіодною технікою.

  Енергоефективний світильник Philips DaySign Solo в офісі Strijp-S

  Наше упереджене ставлення до
  світлодіодного освітлення в офісах

  розвіялося, коли компанія Philips продемонструвала його переваги, установивши заради експерименту кілька моделей світильників. Цей тип офісного освітлення є дійсно екологічно безпечною альтернативою наявним системам. До того ж модні світильники прикрашають приміщення. Усі аспекти робочого середовища безперечно покращилися".

   

  Дік де Гес, старший консультант міської ради Ейндговена з питань комунікацій

  Правильне освітлення

   

  50% акцій компанії Strijp-S належать державним місцевим органам влади, тому вони активно підтримують інноваційні проекти для розвитку Ейндговена. Коли представники Philips звернулися до Діка де Геса, старшого консультанта міської ради з питань комунікацій, він охоче підтримав нашу пропозицію. Але його цікавило, як Philips може розвіяти безліч міфів щодо світлодіодного освітлення, наприклад про низьку світловіддачу та некомфортне світло.

   

  Компанія Philips почала працювати. Традиційні світильники TL на підвісній стелі офісу ми замінили чотирма світильниками DayZone, які незаперечно прикрасили стелю. Щоб створити оптимальну робочу атмосферу, над столом у кімнаті для нарад з’явився світильник DaySign Solo. Цей підвісний ультратонкий світлодіодний світильник випромінює потрібну кількість світла.

   

  Уздовж стіни чотири освітлювачі Spot LED 3 чудово підкреслюють красу мистецьких творів. На стелі в коридорі, який веде до офісу, ми розмістили чотири вбудовані світлодіодні світильники LuxSpace. Вони яскраво освітлюють приміщення, не створюючи ефект мерехтіння, а також споживають менше електроенергії, ніж звичайні лампи. Дік де Гес був приємно вражений результатом: "Наше упереджене ставлення до світлодіодного освітлення в офісах розвіялося, коли компанія Philips продемонструвала його переваги, установивши заради експерименту кілька моделей світильників".

   

  Нове обладнання оснащено датчиками руху, тож лампи автоматично вимикаються, коли в приміщенні немає людей. З новими енергоефективними світильниками вдається заощаджувати 50% електроенергії.

  Команда

  Strijp-S

  Місцеположення

  На веб-сайт

  Атмосфера
  для плідної праці

  Пов’язані проекти