Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Геніальні думки

  завжди світлі

  Каролінська університетська лікарня, Стокгольм, Швеція

   

  Дізнайтеся, завдяки чому в Каролінському університеті панує здорова атмосфера.

  Широкоформатне фото жінки зблизька в Каролінській лікарні

  У мене лише 
  позивні

  враження. Я почуваюся більш зібраною та бадьорою, не докладаючи для цього значних зусиль. Здається, саме так має виглядати офіс майбутнього".

  Емма Ловен, менеджер з експлуатації в центрі інновацій

  Прагнення клієнта


  Каролінська університетська лікарня – величезний заклад. У цій найбільшій клініці Швеції працює 15 000 співробітників. Щороку вона приймає 1,5 мільйона пацієнтів. Коли 2012 року в новому дизайні офісу використали принцип відкритого планування, враження зіпсувало неефективне, хаотичне освітлення. Компанія Philips знайшла вихід із ситуації.

   

   

  Коридор у Каролінській університетській лікарні

  Правильне освітлення

   

  В офісі з відкритим плануванням потрібне було лише нове рішення з освітлення. Оскільки на стелі були встановлені шумопоглинаючі панелі, вона здавалася захаращеною, а флуоресцентні лампи T8 створювали ефект мерехтіння, від чого очі швидко стомлювалися.
   

  На допомогу прийшло рішення Soundlight Comfort. Компанія Philips і Ecophon спільно працювали над розробкою цієї інноваційної системи, у якій втілено передові розробки в галузі освітлення й шумоізоляції. Вона генерує яскраве світло без мерехтіння й водночас поглинає шуми. Якщо не враховувати звичайні стельові панелі, загалом було встановлено 550 одиниць цього обладнання. З ним у приміщеннях стало світліше. До того ж офіс не довелося оснащувати додатковими панелями для звукоізоляції.

  Блискучий хід, чи не так?! У цьому офісі виникає відчуття легкості; тут втілено сучасні тренди, які спонукають до творчості. Успішність задуму підтверджують результати опитування співробітників до та після реалізації проекту. Оцінка попередньої системи освітлення – ’незадовільно ’. Нова система отримала оцінку ’дуже добре ’, а загальне враження людей – ’дуже подобається ’. Люди, які тут працюють, говорять, що почуваються більш зібраними та зосередженими, а заклад заощаджує кошти завдяки енергоефективному світлодіодному обладнанню.

  "Світло розподіляється рівномірно, і його вистачає для яскравого освітлення всього офісу. Панелі добре поглинають шуми, а отже, система відзначається вищим ступенем гнучкості, завдяки чому її можна адаптувати до наших потреб", – стверджує Емма Ловен, менеджер з експлуатації.

  Пов’язані проекти