Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Найефективніша
  з точки зору екологічної безпеки
  будівля в місті

  Хмарочос HSBC, Мексика

   

  Дізнайтеся, як за допомогою сучасного офісного освітлення банк HSBC отримав сертифікат екологічної безпеки.

   

  Яскраво освітлений офіс у банку HSBC зі світлотехнікою Philips

  Екологічно ефективна
  адміністративна будівля HSBC

  першою отримала сертифікат LED від Ради з екологічного будівництва США".
  Яскраво освітлений за допомогою обладнання Philips фасад будівлі HSBC вночі
  Робоча зона в хмарочосі HSBC з виглядом на фасад будівлі, освітлений обладнанням Philips

  Прагнення клієнта

   

  Коли банк HSBC відкриває нову штаб-квартиру, можете бути певні – тут будуть реалізовані інноваційні технології. Компанії Philips доручили оптимізувати умови роботи в новому офісі банку в Мехіко та допомогти досягти показників, які б дозволили отримати сертифікат LEED (Лідерство в енергетичному й екологічному проектуванні).

  Правильне освітлення 

   

  Хмарочос HSBC – шедевр сучасного класичного дизайну. 136-метрова будівля, корисна площа якої становить 40 000 кв. м, мала бути належним чином освітлена. Щоб отримати сертифікат LEED, банк HSBC мав запровадити найновішу та найефективнішу технологію освітлення.

   

  У Philips запропонували ідеальне рішення – енергоефективне освітлення, спеціально розроблене для сучасних офісів. У загальних робочих зонах комфортну атмосферу забезпечили вбудовані світильники EFix TBS260 і флуоресцентні панелі зі спеціальною оптичною системою. Загалом було використано 3000 світильників. Вони випромінюють яскраве світло, але при цьому не засліплюють, вирізняються високою світловіддачею та споживають мінімум електроенергії.

   

  У холі з’явилися вбудовані стельові світильники з газорозрядними лампами високого тиску, які надали йому витонченого вигляду. Ззовні будівлі обладнання розміщується на опорах; при цьому їх фотометричну криву налаштовано таким чином, щоб промені освітлювали лише фасад. Щоб підкреслити відчуття приязності та затишку, у пентхаусі розмістили стельові світлодіодні світильники. Банк HSBC виконав усі завдання з екологічної безпеки, тому освітлення в його офісах орієнтоване на потреби співробітників і покликане забезпечити приємні умови для роботи.

   

  Світильники EFix TBS260 оснащено функцією регулювання яскравості відповідно до рівня денного світла. Тому вони автоматично переходять в економний режим або працюють на повну потужність залежно від поточних потреб у штучному освітленні. Такий підхід дозволяє заощадити 54% електроенергії.

  • EFix TBS260
   EFix TBS260
   EFix TBS260 – это модульный встраиваемый светильник для люминесцентных ламп TL5. Его высота всего 55 мм, что достигается, в том числе, за счет исключительно плосокой выступающей ча...

  З думкою
  про довкілля

  Команда

  Хмарочос HSBC

  Клієнт
  На веб-сайт

  Хуан Карлос Хіменез

  Архітектор

  Енріка Роселліні

  Архітектор

  Марія А. Ескобедо

  Консультації з освітлення

  Пов’язані проекти