Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Економія електроенергії

  у всій будівлі компанії

   

  Citi, Кенері-Ворф, Великобританія  

   

  Дізнайтеся, як завдяки енергоефективному освітленню офісів компанія Citi скорочує викиди вуглекислого газу та витрати на електроенергію.

  Ефективне освітлення відкритих офісних приміщень з обладнанням Philips

  Нова система   управління

  дозволяє точніше визначити зони, де є люди, і вмикати там освітлення. З функцією затемнення ми також можемо регулювати рівень яскравості відповідно до потреб співробітників, які працюють у різних приміщеннях".


  Лес Сміт, менеджер відділу проектування особливо важливих приміщень, EMEA

  Яскравий офіс Citi в Лондоні, обладнаний світлотехнікою Philips (вигляд ззовні)

  Прагнення клієнта

   

  Компанія Citi дбає про навколишнє середовище. Щоб збільшити енергоефективність на 20% до 2015 року (порівняно з показниками 2005 року), компанія мала впровадити низку інноваційних рішень.

  Правильне освітлення

   

  "Компанія Philips узялася за справу. Перш ніж застосовувати технологію у всіх приміщеннях, світлодіодні світильники протестували в одній із зон. Щоб спростити установку та знизити витрати на монтажні роботи, співробітники Philips розробили спеціальний світильник, який можна легко закріпити на наявних стельових тримачах. З чітким освітленням без ефекту мерехтіння в офісах стало комфортно працювати, а завдяки низькому споживанню електроенергії та функції затемнення з’явилися додаткові можливості для заощадження коштів.


  Витрати ще більше скоротилися після появи контролерів Philips LightMaster. Вони автоматично знижують яскравість освітлення відповідно до рівня природного світла, що потрапляє в будівлю. Таким чином, світильники працюють лише тоді, коли це дійсно потрібно. На основі даних датчиків руху контролери LightMaster вимикають освітлення в приміщенні, коли там немає людей.
  Тривалий строк служби – ще одна перевага світлодіодних ламп, яка дозволяє заощадити значні кошти на технічне обслуговування. Загалом вдалося заощадити…"

  Порівняно з попереднім обладнанням енергоефективність світлодіодних ламп та інтелектуальних систем керування вища на 45%. Споживання електроенергії в усій будівлі лише за принципом заміни штучного освітлення денним скоротилося на 36%.

  Пов’язані проекти